לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

איתור נזילותאיתור נזילות בלי לפגוע בבית

כאשר עולה חשד לקיומה של בעיה בצנרת, אם זה כאשר אתם מגלים עובש או נפיחות בקירות הבית או כאשר התקרה פשוט מתחילה לבכות ולהזיל דמעות כמים. חבל לאבד זמן על ניסיונות לאתר את התקלה. ההמתנה עלולה לעלות ביוקר רב והתקלה עלולה להתרחב ולגרור תיקון נרחב ומורכב פי כמה מאשר היה נדרש בתחילה. לכן, ברגע שמתגלה תקלה מעין זו מהרו ופנו אל המומחים שיסייעו לכם לאתר את מקור הנזילה ולפתור אותה.

'נו לוק' עם מיטב הפתרונות בתחום איתור מקור הנזילות-

חברת נו לוק מאובזרת בכל הציוד הנדרש לצורך איתור נזילות בבית ובכל מקום אחר בו נדרש שירות מעין זה. היום כבר אין צורך בשבירת קירות או בהרמת מרצפות על מנת לאתר את מקור הבעיה. איתור נזילות נעשה בציוד מודרני, משוכלל ואף מפתיע. נכיר מעט מהכלים העומדים לרשותנו לטובת הלקוחות הנצרכים לשירות שלנו.

בדיקת לחץ

לעיתים יש קושי לקבוע את מיקומה של הצנרת הפגועה, אחד מאמצעי העזר העומדים לרשותנו ומסייעים לנו לקבוע בוודאות את מקור התקלה זהו שעון הלחץ. אנו מתקינים את שעון הלחץ על אחד מיציאות המים שבבית ועל ידי כך יש לנו אינדיקציה ראשונית על אודות הצנרת הפגועה, כך נוכל לקבוע האם הבעיה היא בצנרת המים הקרים או לחילופין בצנרת המים החמים.

צילום טרמי

כיום ניתן לאתר את מקור הנזילה גם באמצעות צילום טרמי, זוהי אופציה מפתיעה וחדשנית שלא היה לנו בעבר, באמצעותה ניתן לקבל מידע על כל המתחולל במעמקי הצנרת הביתית ולדעת מה גרם לפיצוץ או לדליפה. מובן שכאשר עולים על מקור הבעיה ניתן בקלות להתמקד בפתרון המדויק. חברת נו ליק מצוידת במכשור המשוכלל ביותר על מנת לסייע באיתור נזילות מכל סוג מבלי לפגוע בבית.

חברת נו לוק עם פתרונות בכל תקלה

מיטב המומחים של חברת נו לוק מציעים את השירות המתקדם ביותר באיתור של נזילות. מיטב הטכניקות העומדות לרשותנו מסייעים לנו לאתר את מקור התקלה ואף לפתור אותה במקצועיות ובמומחיות על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר וותק בתחום איתור מקור הנזילות ותיקונם. אל תאבדו זמן, מהרו וצרו עמנו קשר 077-4030268 ואנו בדרך אליכם.

קראו עוד על שקע כפול 4 מקום זכוכית