לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

בחירת אגנית למקלחון 

אגנית למקלחון מרובעת קרמיתאם החלטתם להחליף את חדר האמבטיה, לעדכן את העיצוב או לבנות מחדש חלקים מהאמבטיה הגעתם למקום הנכון - בחירת אגנית למקלחון היא לא דבר פשוט, ועל כן ראוי שתתיעצו עם המומחים בתחום לפני שאתם מבצעים מהלך כלשהו בהקשר הזה. ישנו סדר פעולות שצריך לעבור לפני שניתן לבחור את הבסיס המושלם למקלחון שלכם, ואותו יודעים כל העובדים אצלנו באוקיינוס. כל אחד מהעובדים שלנו הוא מומחה למקלחונים ולפתרונות לחדר האמבטיה, וכל אחד ישמח להעניק לכם שירות אדיב עם חיוך ויעשה כל שביכולתו בכדי שתצאו כמה שיותר מרוצים מהחנות. אנו מבטיחים לכם את מלוא תשומת הלב ואת כל האינפורמציה שתזדקקו לה כדי לבחור בצורה הטובה ביותר במוצר המתאים ביותר עבורכם.

 

סדר פעולות בעת בחירת אגנית למקלחון:

 

בבדיקות מקדימות לקבלת תוצאות רצויות

  • בחירת צורה ולקיחת מידות - קודם כל אתם צריכים לוודא התאמה לצורת המקלחון, כדי לוודא שהצורה מדויקת.

  • בחירת גובה האגנית - הגובה המתאים משתנה בין מקלחת למקלחת ואין גובה מתאים לכולם.

אתם יכולים לצפות בכל סוגי המקלחונים וצורתם ולזהות מהוא סוג המקלחון שלכם.

לאחר בדיקת שטח ההתקנה ווידוא הפרטים הקודמים צריך לבחור את סוג האגנית

  • חומר שממנו עשויה אגנית- משפיע על חוזק, מחיר, בטיחות השימוש ודרגת הרעש שנוצרת כתוצאה מפגיעה של מים במקלחון, וזה נכון לגבי הזוית בה מתקינים אותו. כל שינוי שתבצעו באגנית למקלחון, בין אם מדובר על החומר, על עובי החומר, ואפילו על הציפוי שלו עלול לשנות לרעה או לטובה את כל הנ"ל - ובדיוק בשביל זה אנו ממליצים לכם לדבר עם המומחים שלנו בחנות ללא התחייבות ו.

איזה חומר נבחר בעת בחירת אגנית למקלחון?

 

ישנם חומרים רבים מהם מכינים אגניות למקלחון, ובעת בחירת אגנית למקלחון אנו נבחר לרוב את אחד מהבאים: אגנית קרמית, אגנית מאקריל או אגנית מדמוי שיש.

 

מה ההבדלים ?

 

ההבדל בין האגניות מתבטא בכל הדברים שכבר דיברנו עליהם, כשהסברה הרווחת היא שעדיף ללכת על האגנית שעשויה מקרמיקה, מכיוון שהיא לא צוברת לכלוך כמו האחרות. כמו כן, באופן עקרוני נהוג לשים אגניות למקלחון בכל קומה שאינה קומת קרקע, וכך ניתן להמנע מנזילות ובעיות עם המים אצל הדיירים בדירות שמתחת.
עם זאת, כשעוסקים עם מקצוענים שמכירים את העבודה ברמה גבוהה כמו העובדים אצלנו, אתם יכולים לבחור מה שרק תרצו - הכל יעשה ברמה הכי גבוהה ואנו נדאג שאתם תהיו מרוצים מהעבודה ושלא יהיו בעיות של נזילות או אחרות במקלחון שלכם, לאורך שנים רבות.

 

קריאה מומלצת :

מדריך לבחירת מקלחון