לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

התקנת מקלחוןהתקנת מקלחון

חשיבות בחירת מתקינים מצוינים

כאשר נדרשים להתקנת מקלחון חשוב לבחור מתקינים מצוינים ולא להתפשר על פחות מהתקנה מקצועית ומעולה. אם השקעתם מחשבה רבה ותכנון בבחירת מקלחון שיתאים בדיוק לחדר האמבטיה שלכם, חשוב לא לוותר גם על התקנה מעולה של מקלחון כדי שהמקלחון יותקן בצורה טובה וישרת אתכם בצורה מושלמת וללא תקלות לאורך שנים רבות.
 

שירותי התקנה מעולים של חברתנו

אצלנו בחברת אוקיאנוס, חברת מקלחונים רבת ניסיון ומוניטין מעולה, תוכלו לקבל שירותי התקנה על מקלחונים שאתם קונים אצלנו. אנו עובדים רק עם מתקינים מוסמכים שעברו הכשרה מקיפה ושהם מקצועיים ובעלי ניסיון רב של התקנת מקלחונים בכול הסוגים. בהתקנת מקלחון יש צורך בידע מקצועי רב ולכן לא כדאי לקחת מתקין חובב אלא לבחור במתקינים המצוינים של חברת אוקיינוס.
 

לא לבחור מתקין חובבני

לא מומלץ כלל להזמין מתקין חובב ולא מוסמך. אם תזמינו מתקין חובב ייתכן שהוא אפילו יגיע למצב שהוא לא מצליח להתקין את המקלחון. זה יגרום לכם צער ובזבוז זמן וכסף. יש מתקינים חובבים שיכולים חלילה לגרום נזק למקלחון ולאמבטיה.
 

התקנת מקלחון במהירות

התקנה מקצועית וטובה

בהתקנת מקלחון על ידי מתקיני חברת אוקיינוס ההתקנה תזרום בקלות ובמקצועיות ובזמן לא ארוך יהיה לכם מקלחון חדש ונאה שקל ונעים לעשות בו שימוש ותיהנו ממנו לאורך שנים רבות בזכות האיכות שלו וההתקנה הטובה שהוא עבר. בהתקנה איכותיים של המתקינים של אוקיינוס אתם גם מקבלים אחריות ארוכה במיוחד של 7 שנים על המקלחון. התקנה טובה תגרום למקלחון להיות פרקטי ויעיל כלומר הוא יחסום מים מללכלך את האמבטיה ולא יהיו לו נזילות או טפטופים והוא גם יהיה יפה ואסתטי, וייפה את חדר האמבטיה שלכם וישתלב בה בצורה מחמיאה ונהדרת.
 

מומחים גם בהתקנות מורכבות

גם בהתקנות מורכבות יותר של מקלחונים עגולים או מקלחונים עגולים של הזזה, המתקינים של חברת אוקיינוס מנוסים ומוכשרים ותקבלו מהם התקנה מושלמת גם בהתקנות סבוכות יותר וקשות יותר. לחברת אוקיינוס מגוון ענק של דגמים של מקלחונים לבחור בדיוק את הדגם והסגנון האהוב ביותר עליכם.