לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

התקנת מקלחונים
 

לפעמים, אתם יודעים, גם דברים קטנים מחוללים שינויים גדולים. כך חשים לקוחותיה של חברה המספקת מוצר איכות ונוחות שמשדרג את המקלחת והופך אותה מכורח לחוויה. לאחר הבחירה, התקנת מקלחונים מאפשרת להתחיל ליהנות ממקלחת נוחה ומהנה. מוקפים על ידי מחיצת זכוכית שקופה אתם חשים כמי ששוהים במרחב גדול ועם זאת תחומים ומוגנים על ידי המקלחון, היוצר תחושה של מקום פרטי ואינטימי, מאפשר לכם להתייחד עם המחשבות והתחושות שלכם בזמן האיכות הקצוב.
 

התקנה מקצועית

לאחר שאתם יוצרים קשר עם חברת אוקיינוס מקלחונים אתם הופכים כבר מהרגע הראשון ללקוחותיה. נציג שירות ימסור לכם את כל המידע הדרוש, ייעץ לכם, יגדיר ויאפיין יחד אתכם את פרופיל השימוש בחדר האמבטיה, ולאחר שיתוודע אל גודל המתחם והאופן שבו הוא בנוי ימליץ לכם על המקלחון המתאים לכם ביותר. התקנת מקלחונים היא חלק מחבילה הכוללת מוצר ושירות גם יחד. אנשי מקצוע של החברה המאומנים ומיומנים בהתקנת מקלחונים יתקינו אותם באופן מקצועי, כך שלא רק המוצר יתאפיין ויצטיין בגימור ללא דופי אלא גם ההתקנה.
 

התקנת מקלחונים ביעילות

מקלחון- אזור הנוחות והרווחה

אם לפני תחילת היום או בסיומו, כאשר אנחנו נכנסים אל חדר האמבטיה ומתכוננים למקלחת, אנחנו נמצאים עם עצמנו. זה זמן האיכות והנוחות שלנו. במקום ובזמן הזה אנחנו מתכננים את היום או מסכמים אותו בסיומו. מתחת לזרם המים החמים, אנחנו מתנקים, מתרעננים, שוטפים את העייפות. המקלחונים המעוצבים, המיוצרים מחומרי הגלם המשובחים והעמידים ביותר, מהווים ערובה לשמירה על איכות המוצר לאורך שנים. בחירה מושכלת של המקלחון מאפשרת ניצול מרבי ומיטבי של מתחם חדר האמבטיה ונותנת מענה מושלם למי שאוהבים להתקלח בנוחות וברווחה.
 

החדר האינטימי שלנו

דגש על עיצוב הבית כולל גם עיצוב חדריו, חלליו ומתחמיו השונים. היות שכל דיירי הבית משתמשים בקביעות ובתדירות גבוהה בחדר האמבטיה, עצם קיומו של מקלחון מעוצב ומהודר משרה עליו אווירה אסתטית ונעימה. כאשר אנחנו נכנסים לתוך מתחם המקלחון, אנחנו ודאי רוצים להרגיש כי גם לנו מגיעים רגעים אחדים של פינוק במקום האינטימי שלנו.