לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

ייצור מקלחונים
ייצור מקלחונים

מקלחונים, ארונות, אמבט יונים, אביזרים נלווים לשדרוג חדר האמבטיה כל אלה תוכלו למצוא אצל חברה המתמחה בנושא ייצור מקלחונים המיוצרים בכפוף לתקני האיכות והבטיחות המחייבים והמחמירים ביותר ועברו בהצלחה את מבחניהם. מגוון עשיר של מוצרים ובראשם המקלחונים, המסופקים עם שבע שנות אחריות (המעידה על הביטחון המוחלט של היצרנית בטיב המוצר) מאפשרת ללקוחות לשדרג באופן משמעותי את חדר האמבטיה שלהם.

ייצור ושיווק מקלחונים איכותיים

מוצר ושירות ללא דופי

יושר והגינות מחייבים להודות כי אנחנו לא מתמחים בכל תחום אבל בכל מה שקשור לתחום ייצור מקלחונים יש לנו ידע וניסיון בייצור מוצרים שימושיים ועמידים לאורך שנים, המיוצרים גם בהזמנה אישית כדי שיתאימו באופן מיטבי לנישה בחדר האמבטיה שבה מיועדת התקנתם. שירות ההתקנה מתבצע על ידי בעלי מקצוע מוסמכים ומנוסים מטעם החברה.
 

זכוכיות מהממות

לקוחות החברה נהנים מאפשרות לקבל מקלחונים מסוגי זכוכית רבים ומגוונים - מהממים אחד אחד - ובהם: זכוכית שקופה, זכוכית חלבית, צריבת פסים, גרניט, פיפטה ועוד. ייצור מקלחונים בהזמנה אישית מאפשר לכם לבחור את סוג המקלחון ואת סוג הזכוכית. ככל שחשוב לכם לייפות ולהדר את חדר האמבטיה שלכם במקלחון מעוצב ויוקרתי לא תמצאו כל קושי לבחור את אחד מבין המקלחונים המוצעים לכם על ידי החברה. מרחק וזמן קצרים מפרידים בין מי שמתוודעים אל קיומה של החברה כמי שמתעניינים במוצרים של החברה ובין הרגע שבו הם הופכים ללקוחותיה המרוצים, כפי שעשויים להעיד רבים מהם.
 

דגש על שירות לקוחות

החברה משקיעה מאמצים ומשאבים בלתי מבוטלים (בלשון המעטה) למען לקוחותיה וזאת מתוך תפיסה וחזון גם יחד לפיהם ההשקעה בלקוח היא השקעה בליבת העסק ומהווה אמצעי בדוק לחיזוקו ולהעצמתו. נציגי השירות של החברה קשובים לצרכי הלקוח ולהעדפותיו, משלב תכנון המוצר עד להתקנתו ולהיווכחות לדעת כי הוא תקין לחלוטין. המקלחונים מיוצרים מהמשובחים שבחומרי הגלם תוך הקפדה על כל מרכיביהם. הלכה למעשה יתברר לכל לקוח כי גם בתום שבע שנות האחריות תמיד תהיה אוזן נציג השירות של החברה קשובה לכל בעיה וכי השירות יינתן באופן רציף גם כאשר יפקע תוקף האחריות הרשמית. שירות הלקוחות נובע, כאמור, מראייתם כנכס וכמשאב החשוב ביותר של החברה.