לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מדריך לבחירת מקלחוןמדריך לבחירת מקלחון בכמה צעדים פשוטים


אחת לכמה שנים מגיע השלב שבו כבר צריך שינוי. לפעמים עוברים דירה, לפעמים משפצים, ולפעמים מגיעים למסקנה שהמקלחון או האמבטיה הישנים כבר לא עושים חשק להתקלח. מדריך לבחירת מקלחון חדש יעזור לכם לעשות את הבחירה הנבונה בעת שיפוץ חדר האמבטיה או רק החלפת המקלחון, ולמצוא את המקלחון החדש שיעשה לכם חשק לקפוץ שוב למקלחת חמה ונעימה.
 

לפני שנכנסים לפרטים הטכניים, ראוי לזכור שבסופו של דבר ההנאה מהמקלחון היא שלכם - אתם צריכים להחליט מה מתאים לכם, מה נעים יותר לעין ולגוף, ולזכור שלכל חדר אמבטיה יש צרכים קצת שונים. אצלנו באוקינוס ניתן להזמין מקלחונים במידות מותאמות אישית שיתאימו לכל חדר אמבטיה ולכל הצרכים שלכם, במגוון צבעים וצורות שונות, שישארו איתכם לאורך שנים רבות ויהוו חלק מהבית.

 

מדריך לבחירת מקלחון יכול לעזור לכם לשאול את השאלות הנכונות


השלב החשוב ביותר בהזמנת מקלחון חדש היא לקיחת מידות של כל חדר האמבטיה, ואם ניתן אפילו לבדוק את תכנית המתאר של החדר ולהראות לאיש המקצוע איתו תעבדו. כדי לבחור מקלחון קודם כל צריך לראות מה המגבלות, כגון: כיווני פתיחה של דלתות או סוגי פתיחה (מקלחונים עם דלתות הזזה, פתיחה לכיוון חיצוני וכדומה), שאולי יפסלו מספר אופציות עוד מראש.

 

אם אתם מחפשים מקלחונים פינתיים או מקלחונים חזיתיים, מקלחונים עגולים או מרובעים - יכול להיות שלא רק העיצוב יקבע, אלא גם המגבלות שתבדקו מראש. לאחר שתדעו מה האופציות שעומדות מולכם גם לאחר הסינון ההכרחי, תוכלו לבצע בחירת צבע ועיצוב לפי טעמכם האישי - נסו שזה יהיה משהו שמתחבר לעיצוב של חדר האמבטיה, אלא אם כן התכנון הוא שיפוץ כללי.

 

קיימים מקלחונים במידות מותאמות אישית, כך שגם אם לא מצאתם את מה שרציתם, אל חשש - אולי במקום אחר הוא יהיה קיים, זכרו שכדאי לעבור במגוון מקומות ולקבל חוות דעת נוספות כדי להיות בטוחים. כמו כן, מומלץ לבחור במקלחונים תוצרת הארץ, בכדי לעזור לחברות ולכלכלה הישראלית, אשר כולנו חלק מהן.
 

שלב בחירת מתקין ושאלות נוספות


בחירת מתקין הוא שלב שאתם צריכים להיות בטוחים שהוא נעשה כהלכה. מדריך לבחירת מקלחון לא יכול לבחור לכם מתקין, אבל אתם כן - בררו את המחיר, זכרו שהזמן שלכם יקר גם הוא ואין אפשרות לעבוד עם אדם שלא עובד לפי לוח זמנים, ועל כן איחורים הם לא אופציה. באוקיינוס מתקינים מוסמכים בעלי ניסיון רב שנים שעובדים בנהלים מדויקים ומחמירים, בכדי לוודא שאתם תקבלו את השירות הטוב ביותר.

אנו מציעים אחריות על המוצר וההתקנה גם יחד, כדי לוודא שבשום שלב לא תתקעו בלי לדעת למי לפנות - לחדר האמבטיה שלכם יש אבא ואמא, ואנו נדאג לו כאילו היה שלנו.