לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מדריך לתחזוקת מקלחוניםמדריך לתחזוקת מקלחונים - טיפים, עשה ואל תעשה, ועוד

כמעט בכל בית בארץ קיים מקלחון, ובואו נודה בעובדות - רובנו לא יודעים איך לנקות אותו כראוי. מדריך לתחזוקת מקלחונים יתן לכם כמה טיפים כדי שתוכלו לשמור על תקינות המקלחון (ולדאוג שהוא ישאר נעים מספיק כדי לעשות בו מקלחת) לאורך זמן. לא משנה אם מדובר על מקלחון פינתי או ליד קיר החדר, לא משנה אם זה מקלחון מעוגל או מרובע, ולא משנה אפילו אם הזכוכית היא חלבית או שקופה, בסופו של דבר הם דורשים תחזוקה די דומה.

 אצלנו באוקינוס מכירים את כל סוגי המקלחונים שקיימים בשוק, איך לשמור עליהם ואיך לנקות אותם, ולכן החלטנו לעשות מעשה ולכתוב לכם מדריך קצר עם כמה טיפים ומעט מידע על מקלחונים. זכרו: ככל שתשמרו על המקלחון שלכם טוב יותר, ככה זה יחסוך לכם את החלפתו לאורך שנים רבות.

ניקיון בחומרים איכותיים או לא ניקיון בכלל

ישנן הרבה שיטות לנקיון מקלחונים, אך לא כל "תרופת סבתא" תמיד פועלת.
 

טיפ #1 של מדריך לתחזוקת מקלחונים: ניקיון בחומרים איכותיים בלבד! לא עוד חומרי ניקוי זולים שספק מכיל חומצות וחומרים נוספים לא מוכרים, לא עוד שימוש בחומץ ומלח לימון, מעכשיו רק חומרים ברמה הכי גבוהה.
 

 טיפ #2: חשוב מאוד לבצע שימון צירים לעיתים קרובות, ובכל מקרה לא פחות מאחת לשנה. שימון הצירים ידאג לא רק שהמקלחון יפתח בקלות אלא גם שמנגנון הפתיחה ישאר תקין לאורך שנים.
 

טיפ #3: ניקוי אבנית. מה שאנו רואים לא תמיד מפריע לנו, אבל אנו נוטים לשכוח שבעיות כמו אבנית רק מצטברות. אחת למספר שבועות או חודשים יש צורך לנקות גם את המקלחון וגם את ראש הדוש עם חומרים מסירי אבנית (רק לפי ההוראות), ולשמור על המקלחת חדשה.

תחזוקה נכונה שומרת על המקלחון

מדריך לתחזוקת מקלחונים זה של אוקיינוס נכתב בשבילכם מתוך הרצון שתבצעו תחזוקה קבועה של המקלחת, ותחסכו כסף בטווח הרחוק. תחזוקה נכונה שומרת על המקלחון, בלי יוצא מהכלל
 ובלי סייגים, אם תשמרו על המקלחון הוא יחזיק מעמד יותר משתצפו, ויעשו את עבודתו נאמנה.

קראו עוד על טיפול פסיכיאטרי בתל אביב