לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מה עדיף מקלחון או אמבטיוןמה עדיף מקלחון או אמבטיון?


שאלת השאלות של חדר האמבטיה נשאלת בשנית. התשובה היא לא פשוטה כמו שחשבתם - שכן יש הרבה מאוד דעות שונות בעת בחירה בין מקלחון לאמבטיון. כששואלים מה עדיף מקלחון או אמבטיון צריך להתחשב בהרבה מאוד גורמים - התחזוקה, האהבה האישית, המחיר, אורך חיים, קושי ההתקנה, ועוד.

אצלנו באוקיאנוס מכירים את כל השאלות הללו, ויתרה על כך - מכירים גם את כל התשובות. כל אחד מהמוכרים המנוסים שלנו יעזור לכם בשמחה ובאדיבות במציאת פתרונות ותשובות לכל השאלות, ויעזור לכם למצוא את המוצר שיתאים לכם ולחדר האמבטיה שלכם בצורה הטובה ביותר האפשרית.

מקלחונים מעוגלים או מרובעים? ואולי בכלל פינתיים?


מה עדיף, מקלחון או אמבטיון?

  • קהל היעד - אנשים מבוגרים יעדיפו מקלחונים לעיתים קרובות, וצעירים יעדיפו אמבטיונים, אבל מה יתאים לכם? להלן מספר מאפיינים שיעזרו לנו להחליט מה מתאים יותר עבורכם.

  • מבחינת התחזוקה שניהם שווים - כמות הפעמים שצריך לנקות אותם לא שונה, כך גם לגבי הבעיות שעלולות להווצר לאורך זמן.

  • עלויות ומחירים - המחירים הגבוהים של המים מהווים מחסום למלא אמבטיות במים, ולכן אדם שלא מעוניין שזו תהפוך להוצאה גם לאורך זמן (אלא חד פעמית) עשוי להעדיף מקלחון.

  • מבחינת אורך חיים האמבטיון בדרך כלל יהיה עדיף על מקלחון, וזה נובע בעיקר מהחומרים מהם עושים שימוש בעת בניית אמבטיון, אשר עמידים יותר, לרוב, מהחומרים מהם עושים מקלחונים.

  • מבחינת עבודות התקנה - התקנה של מקלחון פשוטה יותר מהתקנה של אמבטיון, ולכן אם אתם מעדיפים לבצע את עבודת ההתקנה בעצמכם ולא להזמין איש מקצוע, זו בהחלט הבחירה בשבילכם. עם כל הנתונים שרשמנו כאן, בסופו של דבר לאוהבי דוש עדיף מקלחון ולאוהבי אמבטיות מלאות במים אין ברירה אלא לבנות אמבטיון.

מקלחונים פינתיים, מעוגלים, מרובים ועוד - מגוון תת בחירות


אז אם כבר הסקתם בעצמכם מה עדיף מקלחון או אמבטיון, אפשר עדיין לגוון ולבחור באחת מהאופציות המרובות שקיימות. באוקיאנוס מגוון עצום של מקלחונים ואמבטיונים במידות ועיצובים שונים, וביניהם תוכלו למצאו מקלחון פינתי, מקלחון עגול, מקלחון מרובע ועוד צורות שונות של מקלחונים.
ניתן לבחור זכוכית "חלבית" שלא ניתן לראות דרכה או זכוכית שקופה, ועוד מגוון בחירות עיצוביות ופרקטיות נוספות. כמו כן, ניתן להשיג את כל המקלחונים והאמבטיות עם מידות מותאמות אישית, ועוד מגוון טאצ'ים ואיפיונים שיהיו הרבה יותר אתם, יתאימו הרבה יותר להרגשה שאתם רוצים ליצור בחדר האמבטיה שלכם, ויעשו את החדר הרבה יותר שלם, בכדי שבכל פעם שתכנסו אליו תהיו מאושרים.