לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מחירים למקלחונים-עלות מול תועלתמקלחונים מחירים

כבר בבדיקה ראשונית אתם צפויים לגלות כי כאשר בודקים סוגי מקלחונים מחירים לא אמורים להניא אתכם מקנייתם אלא לעודד אותה. טווח המחירים כולו הוא סביר ביותר. מדובר במחירים אטרקטיביים, תחרותיים, כאלה שנותנים תועלת מלאה על עלותם. לא בכדי הולך וגובר כל העת זרם הרוכשים את המקלחונים האיכותיים והמעוצבים של החברה, המיוצרים ומותקנים בהזמנה אישית, בגודל במידה המתאימים לכם. שילוב של פונקציונאליות ודקורטיביות מאפשר לכם ליהנות ממוצר שימושי ויפה מאין כמוהו.
 

מקלחת מהנה ויפה

המקלחונים משדרגים ומעצימים את האפקט החזותי של חדר האמבטיה. הם מאפשרים לכם להפוך את המקלחת לזמן איכות נעים ומהנה. מאחר ששיקול העלות הכספית הוא ודאי אחד השיקולים המרכזיים אתם מוזמנים להתוודע אל מקלחונים מחירים שייתנו לכם אינדיקציה לעלות הצפויה. הואיל ותג מחיר מוצמד לכל סוג של מקלחון אתם עשויים להיווכח כי ההבדלים במחיר אינם גדולים כלל ועיקר ושכל המקלחונים הם איכותיים ומעוצבים ומצדיקים מכל בחינה את עלותם.
 

מחירים למקלחונים-עלות מול תועלת מחשבה מושכלת

בחירה מושכלת- עלות מול תועלת

כאשר בוחרים בין סוגים שונים של מקלחונים מחירים משקפים את איכותם, את השוני בינהם, את ההבדלים הקטנים (כולם שווים, כולם איכותיים, כולם יפים). התמחור של כל אחד מהם נובע מפרמטרים שונים, אבל מה שמעניין את הלקוח הוא השורה התחתונה בכלל ואת המספר המופיע בה בפרט. היות שבוודאי חשוב לכם להבין את ההבדלים בין סוגי המקלחונים השונים אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציג שירות של אוקיינוס מקלחונים ולקבל את כל המידע, הפרטים, הייעוץ, וההכוונה שיסייעו לכם לבצע בחירה מושכלת של המקלחון המתאים לכם ביותר בהינתן הנתונים האובייקטיביים שבחדר האמבטיה ושיקולים נוספים, אשר יש להתחשב בתוכם גם באילוצים השונים שמוכתבים על ידי המתחם הנתון.
 

המחיר לא בשמים

עיניכם עדות: המחירים של המקלחונים הם סבירים בהחלט, תחרותיים ואטרקטיביים. חבילת המוצר והשירות מקנים לכם ביטחון כי כאשר אתם רוכשים מקלחון חזיתי, מעוגל או פינתי, אתם רוכשים מוצר שישרת אתכם במשך שנים רבות לרווחתכם ולהנאתכם. יש לכם כתובת. יש לכם מענה. כלקוחות החברה אתם נהנים מהידע, מהמקצועיות, מהניסיון ומשירות לקוחות שמעניק לכם תחושה של לקוחות חשובים ומוערכים.