לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מחירים של מקלחוניםמחפשים מקלחונים במחירים טובים? שירות טוב? הגעתם למקום הנכון!

  • מקלחונים מחיריםהחלטתם לשדרג קצת את חדר האמבטיה, אבל אתם לא רוצים להכביד על הכיס?

  • מעוניינים שהרצפה בחדר הרחצה תישאר יבשה אבל מפחדים מהמחירים?

  • מחפשים דגם יפה במיוחד?

היום ניתן למצוא מקלחונים במחירים טובים מבלי לוותר על שירות מהיר, יעיל ואיכותי. אצלנו באוקיינוס מבינים שלא לכל אחד יש אלפי שקלים להוציא על מקלחון (גם אם הוא מוצר כל כך חשוב לחיי היום יום), ולכן אנו מציעים עשרות סוגים שונים של מקלחונים באיכות יוצאת דופן ובמחירים מצוינים ושווים לכל נפש.

מבצעים חמים

בתחום מקלחונים, המחיר הוא נגזרת של הרבה פרמטרים: יצרן, דגם, חומרים, מידות, איכות, ואם לא מבינים בתחום המקלחונים, אנו עלולים למצוא את עצמנו בבלאגן.

>>מעוניינים לחסוך? לחצו כאן לצפייה במגוון מקלחונים במבצע

>>מהם סוגי המקלחונים הנמכרים ביותר? לחצו כאן למידע נוסף
 

מבולבלים? בדיוק בשביל זה יש לנו צוות מכירות ועיצוב בעל נסיון רב ואדיב במיוחד, שיעזור לכם למצוא את המקלחון המושלם לבית שלכם, במחיר הטוב ביותר, וכזה שיתאים באופן הכי מדויק לחדר האמבטיה שאתם שואפים שיהיה לכם.

 

מקלחונים מחירים ומבצעים

 

אם החלטתם לחפש מקלחונים מחירים טובים ואיכות גבוהה, אתם קודם כל צריכים לשמוע קצת על מחירים.

טווח מחירים החל מ-700 שח ועד ל-8000 שח עבור מקלחונים יוקרתיים במיוחד, אך בין לבין יש עשרות דרגות שונות של מחירים שתוכלו לבחור בהם מקלחונים. כל זאת בלי שמדברים כלל על המבצעים יוצאי הדופן שלעיתים ניתן למצוא אצלנו בחנות ובאתר האינטרנט, או קנייה מתצוגה או מעודפי יבוא.

לאחר מכן צריך לקחת בחשבון גם מחיר הובלה והתקנה: התקנה על רצפה או התקנה על אגנית, לכל הפרטים הללו יש מחיר וצריך לוודא אותו עם כל חנות בנפרד, ובנוגע לכל מקלחון בנפרד.

המחיר הממוצע למקלחון איכותי יושב על כ-1000 עד כ-1500 שקלים, ומחיר ההובלה וההתקנה הממוצע נע בין 200 ל-400 שקלים למקלחון רגיל, והתקנת מקלחון עם אגנית יכול לעלות בין 500 ל-1000 שקלים. חשוב לבדוק את המחירים ביום הקניה ולא לפני, כדי לבדוק האם יש מבצעים, או האם המחירים עלו או ירדו מהפעם האחרונה שבדקתם. דבר נוסף שראוי לבדוק הוא האם אחריות על המקלחון כמו גם על ההתקנה כלולה במחיר, או שצריך לרכוש אותה בנפרד.

 

מקלחונים מעוצבים - הבדלים ומחירים

 

באופן עקרוני, מחירים של מקלחונים משתנים מאד מעיצוב לעיצוב.

אם אתם מחפשים מקלחונים במחירים טובים ולא אכפת לכם מהעיצוב, תוכלו להוזיל במחיר כמובן, אך בשביל להתקדם עם הבחירה תצטרכו להחליט מהי צורת המקלחון המתאימה לכם, פה פירטנו את צורות המקלחונים שנמכרים אצלנו:

  • מקלחון פינתי

  • מקלחון מעוגל

  • מקלחון הזזה

  • מקלחון זכוכית

  • מקלחות חזית


>>לצפייה בקטלוג המקלחונים המלא - לחצו כאן עכשיו


לכל אחד מהם יש עלות אחרת, מראה אחר, וסיבות אחרות לקניה הספציפית שלו כגון: גודל חדר האמבטיה, הזוויות בהן ניתן להתקין את המקלחון, והעיצוב שצריך להתאים לשאר החדר.