לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחון הזזהמקלחון הזזה מתאים לכל גודל של חדר אמבטיה, וישאיר לכם שטח גדול יותר לעבוד איתו

 

מקלחון הזזה קלאסיאם אתם שוקלים לשפץ את חדר האמבטיה או בונים אחד חדש, אולי הגיע הזמן לבדוק את האופציה של מקלחון הזזה. דלת הזזה איכותית תחסוך לכם הרבה שטח פנים בחדר האמבטיה, ויכול להוות את ההבדל בין חדר אמבטיה גדול ונח עם ניצול מקסימאלי של החלל, לבין חדר אמבטיה צפוף ולא נעים.

מבצעים חמים


ישנם סוגים שונים של מקלחונים שאתם יכולים להשתמש בהם בחדר האמבטיה שלכם, אבל אם את המקלחון אתם שמים בנישה משלו (בה אין אפשרות לפתוח את הדלתות הרגילות לצדדים) או סתם אם אין הרבה מקום בחדר, הגיע הזמן לפנות לאופציה של דלתות הזזה במקלחון. אצלנו באוקיינוס מכירים את הקשיים הללו בעת בניית חדר אמבטיה נח ואיכותי, ומציעים מגוון מקלחונים שונים לכל הצרכים שלכם, ושירות ועזרה אדיבה של כל העובדים המיומנים שלנו במציאת הפתרון המתאים ביותר לחדר האמבטיה של כל אחד ואחת מכם.

 

מקלחון עם או בלי דלתות? זכוכית שקופה או חלבית?

 

מגוון אופציות גדול במיוחד

 

עכשיו הגיע הזמן להכיר כמה מהאופציות שלכם. ישנו מקלחון הזזה קלאסי עם דלת אחת שזזה לאורך דלת קבועה, ישנן דלתות הזזה על גבי מסילות, שתי דפנות קבועות ושתי דלתות הזזה, מקלחון הזזה מעוגל, מקלחון הזזה מרובע פשוט או מסילה עליונה בלבד, וזה רק בחלק של דלתות ההזזה. לכל אחד כמובן יש את היתרונות שלו, אבל את ההתאמה חייבים לעשות לחדר, ולא על פי בחירה רנדומלית.

שתי דלתות הזזה ניתן לעשות רק אם השטח מאפשר, בעוד מקלחון מעוגל היא בחירה עיצובית בעיקר אל מול המקלחון המרובע. מסילה עליונה בלבד מתאימה במצבים בהם גובה הרצפה לא אחיד, וכדומה - בשביל זה נמצאים המומחים שלנו לעזור לכם. אתם יכולים לבחור מקלחון עם פתיחה לכיוון אחד בלבד, אם גם ככה לא ניתן להגיע לצד השני, וכך להוזיל עלויות, ולהרוויח תנועה חסכונית של צורת הפתיחה והסגירה - לא דורשת מקום למעט לצד אחד. גם אם אתם רוצים מקלחון פינתי תוכלו למצוא אותם עם דלתות הזזה, וככל שיהיו פחות חלקים נעים כך תוכלו לוודא סגירה הרמטית בקלות יתרה. מקלחוני הזזה ידועים בכך שיש להם נוחות שימוש גבוהה במיוחד, הם נאטמים בקלות ואין להם הרבה חלקים שיכולים להיהרס.

 

זכוכית שקופה או אטומה? ומה בדבר צורת אטימה?

 

אם כבר הזמנתם מקלחון הזזה אתם צריכים גם להחליט על העיצוב - זכוכית שקופה או אטומה? אולי תעדיפו דלתות מעוגלות? יש המון אופציות, אבל עליהן תחליטו כבר יחד עם המוכרים המנוסים והאדיבים שלנו. פרופיל מגנטי תקבלו עם רוב דלתות ההזזה שלנו, כדי לוודא אטימה מוחלטת, וכל שאלה נוספת שלכם תיענה בשמחה על ידי הצוות שלנו ברגע שתגיעו.