לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחון זכוכיתמקלחון זכוכית לחדר אמבטיה נקי ואסתטי!

 

כל מי שיש לו מקלחון זכוכית בחדר האמבטיה יודע עד כמה גדול ההבדל בין מקלחון זכוכית למקלחון שחסום על ידי וילון אמבטיה סטנדרטי. וילון אמבטיה לעולם לא יהיה אטום, ולעולם לא יוכל למנוע מהמים לברוח מהמקלחון לרצפת החדר, מה גם שהוא נראה הרבה פחות אלגנטי לעומת מקלחוני זכוכית מעוצבים (ולא משנה באיזה עיצוב אתם בוחרים את המקלחון). אם אתם רוצים להמנע ממים על הרצפה ומבריחה של החום (מקלחון אטום מחזיק בתוכו את האדים טוב יותר ודואג לחמם אתכם) - זה הזמן לשינוי!
 

>>לחצו כאן לצפייה במקלחונים פינתיים איכותיים
>>לחצו כאן לצפייה במקלחוני זכוכית חזיתיים
>>לחצו כאן לצפייה במגוון מקלחונים במבצע


אצלנו באוקיינוס מבינים עד כמה ההבדלים הקטנים (והגדולים) הם חשובים, במיוחד כשמדובר בחדר האמבטיה בו אנו מבלים לפחות פעם ביום, ומחזיקים מגוון גדול של מקלחונים בכדי שתוכלו למצוא את האחד שהכי מתאים לכם, במחירים מצוינים ועם שירות אדיב.

 

מקלחון זכוכית בעיצוב מודרני

מקלחוני זכוכית - מה ההבדלים בין הדגמים השונים?

 

כשאתם בוחרים מקלחון חדש אתם צריכים לזכור שקיימים הבדלים גדולים בין המקלחונים. ישנו מקלחון עם דלתות הזזה ולעומתו מקלחון עם דלתות נפתחות לצדדים, וההבדל הוא גם במראה אך גם בפונקציונליות - שכן חדר אמבטיה קטן יותר לא תמיד יוכל להכיל דלתות שנפתחות לצדדים, ולפעמים לא תהיה ברירה אלא לבחור בדלתות הזזה. יש לכם אופציה לבחור זכוכית אטומה או שקופה, לפי הטעם האישי, ואפילו זכוכית עם חריטות אם בא לכם ללכת על קצת יותר סטייל.
 

מבצעים חמים


באופן עקרוני חשוב תמיד ללכת עם התאמה לקו העיצובי של חדר האמבטיה, אלא אם כן אתם מתכננים לחדש את כולו ואז ניתן לבחור בקו עיצובי חדש בהתאם למקלחון בו בחרתם.

 

מקלחון נפוץ הוא לאו דווקא מקלחון טוב

 

מקלחון נפוץ שראיתם אצל החברים הוא לאו דווקא מקלחון טוב יותר. אם ראיתם הרבה מאוד אנשים עם מקלחון זכוכית מרובע, זה לא אומר שהוא טוב יותר - אלא רק לאותם אנשים, ובשבילכם משהו אחר יכול להיות מתאים יותר. בדיוק בגלל זה אנו מציעים ייעוץ מבעל מקצוע באופן צמוד לאורך בחירת חדר האמבטיה החדש שלכם, ומבטיחים שאצלנו אתם תקבלו רק את המוצר האיכותי ביותר, שיעמוד בכל הציפיות שלכם בכל זמן נתון.

 

יש לכם אופציה לבחור גם זכוכית מחוסמת, עבה ואיכותית במיוחד, אשר לצורך הכנתה חיממו אותה באופן מבוקר עד 700 מעלות וקיררו באופן מיידי, כדי להפוך אותה לחזקה ועמידה במיוחד, וכל זאת בכדי שהיא תשמר לאורך שנים ארוכות יותר. בקצרה, אם החלטתם שהגיע הזמן להחליף את המקלחון בבית או לשנות את כל חדר האמבטיה, מקלחון זכוכית הוא ככל הנראה האופציה הטובה ביותר בשביל חדר האמבטיה שלכם.