לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחון פינתי מותאם לאמבטמקלחון פינתי


אמבט קטן- אתגר לעיצוב

המקלחון הפינתי הוא פתרון מושלם למי שאוהב לתכנן את ביתו בצורה שחוסכת מרחב ומחמיאה לכול חדר. חדר האמבטיה בבתים רבים הוא חדר לא גדול, ולמרות זאת ניתן ליהנות מאוד בחדר האמבטיה ולהפוך את חדר האמבטיה למקום מעוצב ואסתטי למרות שהחדר לא גדול במיוחד. חדר אמבט קטן הוא כמו כל חלל קטן מבחינת אתגר של תחום העיצוב. עיצוב חדרים קטנים דורש מחשבה מיוחדת ומקלחון פינתי יכול להוות דרך נפלאה לעצב את חדר האמבטיה הקטן בחוכמה.
 

יתרונות פרקטיים ואסתטיים למקלחון

המקלחון הפינתי מונע נזילות בחדר האמבטיה כאשר אתם מתרחצים בתוך מקלחון הרצפה לא הופכת להיות מלאת מים כמו במקלחת רגילה והרבה כעסים וויכוחים יכולים להימנע כאשר בני הבית מתרחצים בתוך מקלחון. רחצה במקלחון חוסכת ניגוב וניקוי של רצפת האמבטיה כמו בעת רחצה במקלחת רגילה. למקלחון פינתי יש גם ערך אסתטי יש היום מגוון גדול של עיצובים מרשים של מקלחון פינתי יש מקלחון עשוי מזכוכית אטומה, זכוכית בצבעים שונים, הדפסים שונים על זכוכית, גוונים שונים, מרקמים שונים ועוד.

מקלחון פינתי מותאם לאמבט פנטסטי

התאמה מושלמת לחדר האמבט הספציפי שלכם

לכול חדר אמבטיה מתאים מקלחון בגודל שונה. כל חדר אמבט בנוי בצורה ובמימדים שונים. ולכן אצלנו בחברת אוקיינוס תוכלו להזמין מקלחונים בהתאמה אישית כלומר בגודל המדויק של האמבטיה שלכם. ההתאמה המושלמת במידות ובגדלים תיצור עבורכם מקלחון מושלם יפה ושימושי מאוד.
 

מגוון גדול של אביזרים יפים למקלחת

תוכלו אצלנו גם לרכוש ציוד מגוון למקלחון. מגוון אביזרים מגוונים שונים שיהפכו את חווית הרחצה במקלחון לחוויה אסתטית נוחה ונעימה במיוחד. מקלחון פינתי הוא ייחודי בכך שהוא לא לוקח שטח פנוי מהאמבטיה ומתחבר לפינה טבעות באמבטיה. זאת דרך נהדרת לחסוך מרחב בשטח האמבטיה ובכול זאת לשלב בה מקלחון איכותי ופרקטי. ההתקנה של מקלחון היא חשובה תוכלו לקבל אצלנו שירותי התקנה מקצועיים מתקינים מנוסים שאנו מכירים ויודעים את המקצועיות והאיכות של עבודתם. כך תיהנו ממקלחון פינתי מותאם בשלמות לאמבטיה שלכם שישרת אתכם נאמנה שנים רבות.