לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים בדרוםעל מקלחונים בדרום

לא מעט אנשים מבינים כיום ששווה להשקיע בחדר האמבטיה. חדר האמבטיה אמנם אינו גלוי לעין כמו המטבח או הסלון, אולם הוא אחד החללים החשובים בבית. הוא המרחב הפרטי שלנו שבו אנחנו נרגעים מתלאות היומיום, נהנים מזמן איכות עם עצמנו, מתחילים את היום בבוקר וככלל הוא מזמן לנו אפשרות להירגע ולהסיר את כל המכשולים שאנו שמים לעצמנו באופן יומיומי. חדר אמבטיה מעוצב ומרגיע מאפשר לנו להיות רגועים יותר ומשום כך הוא כה חשוב.
 

טרנד חדש

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים משקיעים בעיצוב חדר האמבטיה והמגמה הזו הולידה את הביקוש העולה אחר מקלחונים בדרום. מקלחונים מאפשרים לנו לנצל כל חלל ולו הקטן ביותר כדי ליצור מראה יוקרתי ומעוצב לחדר האמבטיה שלנו. מקלחונים בדרום מוצעים כיום במגוון דגמים ועיצובים והם מאפשרים לנו לשדרג משמעתית את החלל של האמבטיה תוך התחשבות בכל הצרכים שלהו. מקלחונים בדרום והתאמתם לחלל מחייבים התייעצות עם מומחים לתחום שיידעו לקחת בחשבון את גודל החלל, צרותו וכל מני אילוצים שקיימים בו.
 

על החברה

אוקיינוס מקלחונים לחברת אוקיינוס מקלחונים ואביזרי אמבטיה מיעה מבחר עצום של מקלחונים בדרום בהתאמה אשית לכל לקוח ולקוח. בזכות הניסיון הרב שעומד לרשות החברה מציעה החברה התאמה על פי הטעם העיצובי, התקציב וכמובן מבנה האמבטיה. בנוסף ניתן לשדרג את האמבטיה על ידי מגוון אביזרים ומוצרים משלימים שהופכים את חווית הרחצה למפנקת במיוחד.