לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים בהוד השרון 

מקלחון הנו פריט פרקטי בעל ערך אסתטי שאין להתעלם ממנו. יש חדרי אמבט גדולים ויש קטנים, אך כל היופי שמקלחונים תמיד יכולים להציע פתרון אידאלי וזאת כי יש מגוון תצורות, גדלים, אופני סגירה ופתיחה שונים וכדומה. אם גם אתם מחפשים בימים אלו אחר מקלחונים בהוד השרון ואתם מבקשים למצוא מקלחון איכותי שעשוי מחומרי גלם מעולים, מכיל צירים מתקדמים, מותקן כראוי, אינו עולה הרבה מגיע עם אחריות של 7 שנים, מעוצב לפי טעמכם ומתאים באופן אידאלי לנתוני הגודל הנכונים לכם- אתם מוזמנים למצוא עוד היום מקלחונים בהוד השרון אצל החברה המובילה בתחום, אצל חברת "אוקיינוס מקלחונים".

 

מקלחונים מעוגלים

סוד ההצלחה- לקוחות מרוצים

חברת "אוקיינוס מקלחונים" מאמינה בלקוחות מרוצים ועל כן עושה כל שביכולתה על מנת להגדיל את המלאי, לעבוד עם המותגים המובילים בתחום, להעניק שירותים משלימים ברמה הגבוהה ביותר וכל זאת תוך שמירה על מחיר נמוך וכדאי. על כן אם גם אתם מחפשים אחר מקלחונים בהוד השרון קרוב לבית אל תבזבזו זמן ומאמצים, הגיעו אל "אוקיינוס מקלחונים", עברו על ההיצע, היעזרו בצוות המייעץ ועד מהרה תמצאו את שחיפשתם- מקלחונים בהוד השרון תמצאו אצל חברת אוקיינוס מקלחונים!

בחירה מושכלת

איזה כיוון נכון לכם? מקלחונים פינתיים, מקלחונים חזיתיים, מקלחונים מעצובים עם הדפסים, או שמא בכלל אמבטיונים? יודעים את התשובה? מצוין! אינכם יודעים? זו ההזדמנות שלכם להגיע עם ראש פתוח ולאפשר לצוות המייעץ לעזור לכם לבחור נכון. כיצד? במקום מגוון מפרטים טכניים, דוגמאות פיזיות וכמובן צוות מנוסה שיודע כבר לאחר תיאור קצר לנתב כל לקוח אל עבר האופציה הנכונה ביותר עבורו.

 

מקלחונים מעוגלים ופינתיים

אודות

חברת "אוקיינוס מקלחונים" הינה חברה מקצועית שמתמחה בייבוא, ייצור ושיווק של מקלחונים, אביזרים משלימים וארונות אמבטיה. החנות מקפידה על שלושה דברים: איכות, מחירים נוחים ושירותיות. על כן אם גם אתם מחפשים אחר מקלחונים בהוד השרון, אם גם אתם מבקשים איכות, מקצועיות אחריות ושביעות רצון מלאה, (הן מהאיכות והעיצוב והן מהמחיר ורמת ההתאמה), חסכו לעצמכם מאמץ והגיעו עוד היום אל חברת "אוקיינוס מקלחונים". החברה יושבת בת"א במקום נוח להגעה. יש שאלות? מוזמנים להרים טלפון למספר 052-2617364 ולהתחיל ליהנות משירות מקצועי כבר מעתה.