לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים בהרצליה 

מקלחון הוא ללא ספק פריט פרקטי אך יחד עם זאת הוא גם פריט עיצובי. אין להשוות בין חדר אמבט שמכיל מקלחון איכותי לבין חדר אמבט שמכיל מקלחון פשוט. אם פעם הרוב הגדול היה מסתפק במקלחון פינתי פשוט, הרי שכיום אנשים מבינים שיש לו גם היבט אסתטי ועל כן מחפשים אחר מקלחון שהוא גם פרקטי וגם נאה חזותית. אם גם אתם מחפשים אחר מקלחונים בהרצליה ומבקשים להיחשף בפעם אחת אל מבחר גדול ואיכותי ואף ליהנות משירותי ייעוץ חשובים, אם גם אתם מחפשים אחר מקלחונים בהרצליה אך מתלבטים בין מקלחון עם הדפס זכוכית לבין מקלחון חלק, בין מקלחון בעל דלת הזזה לבין מקלחון שנע על ציר, בין מקלחון פינתי לבין מקלחון חזיתי, בין מקלחון מעוגל לבין מקלחון מלבני- כל שעליכם לעשות זה לפנות אל חברת "אוקיינוס מקלחונים" ולצאת מרוצים.

 

מקלחונים במחירים לכל כיס

איכות ומקצועיות

ניתן למצוא לא מעט מקלחונים בהרצליה, אך יחד עם זאת לא ניתן למצוא הרבה מקלחונים בהרצליה שהם גם איכותיים, גם מותקנים כראוי, גם מרוכזים במקום שיודע להציע היצע נרחב וגם המחירים אטרקטיביים במיוחד. על כן אם אתם מבצעים שיפוץ או בונים חדר אמבט חדש ואתם מבקשים להיות מרוצים, מבקשים התאמה מלאה, (הן לתנאי החדר והן ליכולת ההוצאה), אתם מוזמנים להגיע למקום אחד- מוזמנים להגיע אל חברת אוקיינוס מקלחונים. בין היתר המקום אהוד על לקוחותיו הרבים בשל יחס שירותי אדיב, מקצועיות ברמה גבוהה, צירים איכותיים, חומרי גלם מעולים, תצוגה של הדגמים האחרונים ואף מתן שירותי התאמה אישיים- במיוחד לפי נתוני חדר האמבט שלכם. מחפשים מקלחונים בהרצליה? הגעתם למקום הנכון!

אודות

חברת אוקיינוס מזמינה אתכם לעיין בקטלוג המוצרים ולמצוא את המקלחון הנכון לכם ביותר. חברת אוקיינוס מתמחה בייצור, שיווק וייבוא של מבחר מקלחונים מובילים, אמבטיות וכמובן מבחר אביזרים נלווים. כל זאת תוך שמירה על רף גבוה ועל מחירים ללא תחרות. אצל חברת אוקיינוס תמצאו ייעוץ מקצועי, שירות סבלני, שירותי התקנה איכותיים, אחריות של שבע שנים אף שירותי תכנון עבור צרכים ספציפיים. במקום תמצאו דגמים מובילים, רמות גימור מעולות וחומרי גלם שמעניקים שקט, איכות והנאה.

 

מקלחונים בעלי תו תקן