לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים בהתאם למידה
מקלחונים לפי מידה

חדר המקלחת ו/או האמבטיה היא אזור הנוחות שלנו, המקום האינטימי שלנו שבו אנחנו חשופים. הואיל והמקלחת רוויית אדים, לחות ורטיבות, יש חשיבות מכרעת לטיב החומר ולאיכותו בכלל ולעמידותו בפני גורמים אלה בפרט. מי מכם שרוצים להבטיח לעצמם ולבני ביתם כי המקלחון שהם רוכשים ישרת אותם לאורך זמן ודאי ישכילו לבחור אותו מחברה המעניקה שבע שנות אחריות ומציעה אותם במחירים אטרקטיביים במיוחד בשל העדר פערי תיווך. אם אתם מחפשים מקלחונים לפי מידה אתם יודעים כאן ועכשיו היכן למצוא אותם.
 

מחיר ושירות ללא תחרות

לקוחות החברה נהנים משירות לקוחות מקצועי ואדיב, הבא לידי ביטוי לא רק בהתקנה מקצועית אלא בנגישות ובזמינות לכל שאלה. נציגי החברה ישמחו לייעץ לכם על אודות סוג המקלחון המתאים לכם ביותר על פי מכלול הנתונים. מקלחונים לפי מידה מהווים מוצר המתאים בדיוק למתחם בבית שבו הוא אמור לשרת את דייריו. אם יש לכם ספק- נציג מטעם החברה ישמח להסירו ובכך להעניק לכם את התחושה כי אתם רוכשים את המקלחון הנכון במקום הנכון.

מקלחונים בהתאם למידה תענוג

עיצוב וגימור

מקלחונים לפי מידה בגימור מוקפד ובעיצוב מהודר משרים אווירה נעימה ואסתטית. קטלוג המקלחונים, המוצרים והאביזרים הנלווים מאפשר לכם חופש בחירה מתוך היצע מגוון. אם חשובים לכם הפרטים הקטנים והנעימים בחיים, המקלחונים של אוקיינוס מספקים לכם את כל הסיבות הטובות לרכוש אותם ובכך לשדרג את חדר האמבטיה שלכם באופן המאפשר לכם להתקלח בפרטיות מלאה, בנוחות מרבית, כאשר אף לא טיפה אחת ניתזת מחוץ למקלחון.
 

מידתיות

בחירת מקלחונים לפי מידה עשויה להיות משימה לא פשוטה, לכן טוב וחשוב שתהיה לכם אוזן קשבת אצל אנשי מקצוע שיסייעו לכם לבחור את המקלחון המתאים לכם ביותר, לרבות סוג הזכוכית ואביזרי הפרזול השונים. דווקא משום שאנחנו מבינים את הקושי לבחור את המוצר הנבחר מתוך מבחר של מוצרים מובחרים, יש לנו אנשי מקצוע ונציגי שירות שיקלו עליכם לבצע את המשימה בהצלחה לשביעות רצונכם המלאה. כאן, בשורה התחתונה, אין לכם עוד כל סיבה להתלבט.