לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים בכפר שמריהו
מקלחונים בכפר שמריהו

מקלחון הנו אחד המוצרים שחובה בכול בית ולרוב ניתן למצוא יותר מאחד. כאשר בוחרים מקלחון חשוב שהוא יתאים לחדר המקלחת הן בהיבט העיצובי והן בהיבט הפרקטי. מבחינה פרקטית חשוב שהמקלחון יתאים לממדי החדר ויינצל את הנתונים כך שיישאר כמה שיותר מקום עבור מעבר מרווח ומבחינת עיצוב חשוב שהמראה הכללי יתאים למראה של שאר האלמנטים. על כן כאשר מחפשים אחר מקלחונים בכפר שמריהו יש לוודא שבנוסף לכל שאר הפרמטרים, גם יינתן במקום ייעוץ מקצועי והמבחר יהיה מספק, וזאת על מנת להשיג את המראה הרצוי.

מקלחונים שווים בכפר שמריהו

איכות לא מתפשרת

כאשר מחפשים מקלחונים בכפר שמריהו טוב לדעת שיש כתובת אידיאלית, טוב לדעת שיש מקום בו כפי שצוין ניתן למצוא צוות מקצועי שיודע להתאים את המקלחון הרצוי עבור כל לקוח ואם יש צורך, אף לייצר אחד בדיוק לפי דרישות ספציפיות. מדובר על מקום אחד ויחידי שיודע להציע שירות מוביל בתחום- מדובר על "אוקיינוס מקלחונים"! ב"אוקיינוס מקלחונים" יודעים להציע מגוון נרחב, איכות לא מתפשרת, מחירים נוחים ללא דמי תיווך, אנשי מכירות שהם גם יועצים מומחים בתחום, (כך שהם גם יודעים להתאים עבור כל לקוח את המקלחון המתאים ביותר לפי תוכנית מתאר), מגוון מנגנונים, אופציות פתיחה, זכוכיות מעוצבות, מקלחוני חזית, מקלחונים פינתיים ועוד.
 

כל היתרונות

כיוון שמקלחונים בכפר שמריהו לא רוכשים כל יום, כיוון שמקלחון אינו דבר שניתן בקלות לפרק או להתקין וכיוון שלא מדובר בהוצאה זניחה, הרי שיש לבחור פעם אחת וכפי שצריך. על כן כאשר בוחרים מקלחון ב"אוקיינוס מקלחונים" ניתן להרוויח כמה דברים חשובים: נחשפים למגוון עשיר, משיגים רק מקלחונים איכותיים שאטומים הרמטית בפני נזילות ועשויים מחומרים טובים, המחירים נוחים ואף ניתן לומר זולים, ניתן להשיג התאמה מלאה וכמובן שגם לקבל אחריות של 7 שנים על טיב המוצר וההתקנה- כי כך זה שמאמינים בהיצע ובשירות.
 

אודות

חברת "אוקיינוס מקלחונים" מתמחה בכל מה שנוגע לייבוא וייצור של מקלחונים. החברה מציעה שירותי התקנה, מוצרים משלימים, שירותי ייעוץ, מבחר איכותי שעומד בכל התקנים, מגוון פתרונות סגירה ופתיחה וכדומה. אם גם אתם מחפשים מקלחונים בכפר שמריהו, מוזמנים לפנות אל חברת "אוקיינוס מקלחונים".