לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים במבצעמחפשים להחליף את המקלחון?

מקלחונים במבצע הם האופציה הטובה ביותר עבורכם


מקלחון הרמוניקה מתקפל כמו אקורדיון - 1450 ₪ בלבד
מקלחון הרמוניקה מתקפל כמו אקורדיון - 1450 ₪ בלבד
מקלחון כולל קבוע וכנף במידות לא סטנדרטיות - 1600 ₪ בלבד
מקלחון כולל קבוע וכנף במידות לא סטנדרטיות - 1600 ₪ בלבד
מקלחון חזית כולל קבוע וכנפיים - 1600 ₪ בלבד
מקלחון חזית כולל קבוע וכנפיים - 1600 ₪ בלבד


>>כמה עולה מקלחון? לחצו כאן למידע אודות מחירים של מקלחונים

>>מהם סוגי המקלחונים הפופולאריים ביותר? לחצו כאן למידע נוסף


מקלחונים במבצע - דגם הרמוניקהדגמים זולים במיוחדאם החלטתם לשדרג או לבנות מחדש את המקלחת אבל אתם לא רוצים להשתגע מבחינה כלכלית, אין ספק שבחירת מקלחונים במבצע תטיב עמכם משמעותית. לעיתים, כשאתם מחפשים מוצרים במבצע אתם עלולים לקבל מוצר פחות איכותי. אצלנו אין מוצר לא איכותי, וגם כשמחליטים לצאת במבצע אנו ממשיכים להשתמש בחומרי הגלם הטובים ביותר בשוק. ולפעמים, מבצע הוא רק מבצע, שמטרתו הכנסת עוד קונים לחנות. ברגע שאתם מבינים את זה, אתם יכולים לקנות מקלחונים במחירים נמוכים ובאיכות גבוהה.

אצלנו באוקיינוס יודעים שבשום מצב המחיר לא בא על חשבון האיכות, וחייבים להציע מוצרים איכותיים גם מבין אלה שבמחירים יותר נמוכים. אצלנו יש מבצעים משתנים לאורך כל עונות השנה ואנו דואגים לגוון עד כמה שרק אפשר, כדי שבכל פעם שתגיעו תהיה לכם הפתעה שונה מולכם, שתקל עליכם בעת שיפוץ חדר האמבטיה.

 

מקלחונים במבצע - כל סוגי המקלחונים, בכל הצורות והגדלים


מכיוון שאצלנו נהוג לגוון ולעדכן מקלחונים במבצע, אתם יכולים להכנס לאתר בכל חודש ולגלות שיש פריט אחר במבצע. ישנם מקלחונים פינתיים אשר מתאימים לפינת החדר, מקלחוני חזית שמתאימים למרכז הקיר, מקלחונים מעוגלים אם אתם מעוניינים לשבור את השגרה הריבועית של המקלחון וללכת על עטיפה עגולה, ועוד מגוון מקלחונים בדוגמאות וסטיילים שונים. לעיתים אנו מציעים גם אמבטיונים במחירי מבצע, ובאופן עקרוני אנו ממליצים על בדיקה קבועה אחת לכמה זמן - האם יש מוצר חדש במבצע שתמיד רציתם?

 האם דווקא הפעם המקלחון עם הזכוכית המעוטרת יהיה במבצע?

אין דרך טובה לדעת כמו לאתר האינטרנט שלנו ולהתעדכן במלאי.

מקלחונים אשר נמצאים במבצע לרוב יהיו בעלי מידות סטנדרטיות שמתאימות לכל חדר אמבטיה, אך לעיתים תוכלו למצוא גם גדלים מיוחדים. תוכלו למצוא אותם עם זכוכית שקופה או אטומה, ואפילו זכוכית חסומה - הכל תלוי במה נמצא באותו הזמן במבצע.

 

עזרה בבחירת מקלחון - האם הוא מתאים לנו?


בכל מקרה שבו תהיו מעוניינים לרכוש מקלחונים במבצע, אנו נוודא לשלוח אליכם את האדם המתאים ביותר לעזור לכם באותו הרגע. איש מקצוע יסייע בבחירת המקלחון המתאים לכם ולבית שלכם, וזאת על פי נתונים של גודל וצורת חדר האמבטיה שלכם, כמו גם הטעם האישי שלכם. אתם אמנם יודעים מה אתם אוהבים לראות ומכירים את חדר האמבטיה שלכם בצורה הטובה ביותר, אבל הוא יהיה מוסמך בשביל לדעת האם המקלחון הספציפי שאתם מעוניינים בו יתאים גם מבחינת גודל וגם מבחינת צורה קיימת, שכן אי אפשר להכניס פריט שיסתור את המראה של כל החדר בלי להתחשב במה נמצא בו מלכתחילה.

>>לחצו כאן לחזרה לדף הבית של "אוקיינוס מקלחונים"