לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים בפתח תקווה
מקלחונים מעוצבים בפתח תקווה

מקלחונים בפתח תקווה - מקלחונים פינתיים עיצוב מגוון ואחריות

אם אתם שואלים את עצמכם האם לבנות מקלחון בחדר האמבטיה שלכם, דעו כי יש יתרונות רבים לרכישה של המקלחונים בפתח תקווה או גם בכול אזור אחר בארץ.יש אנשים שבונים מקלחון באמבטיה מסיבות פרקטיות בעיקר, מקלחונים משפרים את חווית הרחצה בצורה משמעותית. הם רוצים לצמצם נזילות ולהקל על ניקוי האמבטיה ואיסוף המים מהמקלחת.
 

הרבה מעבר לאביזר שימושי בלבד

אך היום המקלחונים בפתח תקווה ובכול הארץ הם הרבה מעבר לאביזר שימושי למניעת נזילות מים בלבד. היום מקלחונים הפכו להיות ממש פריטי עיצוב יוקרתיים לכול דבר. בעבר כול המקלחונים נראו אותו דבר הם היו עשויים מזכוכית סטנדרטית ופשוטה ולא היו כול כך אסתטיים אבל היום תוכלו למצוא מגוון מקלחונים אסתטיים ויפים במגוון גדול ומלהיב של דוגמאות. יש מקלחונים עם סוגים שונים ומגוונים של זכוכית, עם דוגמאות רבות ובצבעים שונים. מקלחונים היום מגיעים במגוון גוונים שונים ורבים של זכוכית, זכוכית היום מיוצרת בסגנונות ובצורות ובמרקמים ובצבעים כה רבים.
 

עיצוב מגוון בזכוכית

היכולת לעצב היום זכוכית בצורה כול כך מגוונת מאפשרת ליצור מקלחונים רבים מדהימים ויפים. יש מגוון עיצובים של חדרי מקלחת והגיוון הרב שניתן היום ליצור בזכוכית מאפשר יצירת תואם מרשים בין המקלחון לבין עיצוב חדר האמבטיה שלכם. ההתאמה יכולה להיות כה מושלמת עד כי איש לא ינחש שלא עיצבתם את האמבטיה והמקלחון ביחד ובאותו זמן. כול מקלחון מגיע עם אגנית. יש מקלחונים בפתח תקווה שמגיעים עם אגנית גבוהה ויש כאלה עם אגנית נמוכה, ניתן להתאים כול פרט במקלחון באופן נפרד ובצורה ספציפית. סביב כול מקלחון באופן נפרד ובצורה ספציפית.
 

עולם שלם של אבזור

סביב כול מקלחון יש עולם שלם של אבזור, אביזרים שונים, מגוון סוגים של ידיות, משענות, ברזי מים ועוד מגוון אפשרויות לעצב את המקלחון שלכם. בחירת מקלחונים היא חוויה עיצובית מהנה והתוצאה יכולה להיות מענגת ומרשימה אם תשקיעו בבחירת המקלחון מחשבה ותכנון. חשוב כמובן גם להתייעץ עם מוכרים מנוסים עם שירות מסור כמו בחברת אוקיינוס מקלחונים.