לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים בצפוןעל מקלחונים בצפון

הביקוש ההולך וגובר של ישראלים רבים למקלחונים נובע ממגמה שמקורה בעיקר ברצון ליצור חלל אמבטיה מעוצב ומרווח. יתר על כן נובעת המגמה הזו גם משיקולים פרקטיים שנעוצים בעובדה שמים הפכו משאב יקר ומשום כך אמבטיה אינה מוצר כה מבוקש. רובנו נהנים להתקלח בטוש מקלחת מהנה ומפנקת ומוותרים ביומיום על אמבטיות ארוכות. יתר על כן שיקל בטיחותי מניע ישראלים רבים להכניס לביתם מקלחון שמאפשר יציאה וכניסה למקלחת בקלות רבה מבלי להערים מכשולים.

 

בטיחות

בביתם של אנשים מבוקרים מקלחון הוא מותר שימושי במיוחד שמאפשר כאמור חוויה של מקלחת בקלות רבה יותר. ניתן להציב כיסא מיוחד שמאפשר ליהנות מקלחת בקלות רבה יותר וככלל מדובר במורת שמצאים לכל אחד. כיום ניתן לקבל מקלחונים בצפון ובכל אזור בארץ בהתאמה אישית תוך התחשבות בכל צרכי הלקוח. מבחינה עיצובית מספר הדגמים של מקלחונים בצפון הוא אינסופי וניתן להתאים לכל חלל את המקלחון המתאים ביותר עבורו.
 

בחללים קטנים

חדרי אירוח וצימרים בוחרים להציב מקלחון לצד ג'קוזי מפנק ובכך הם מאפשרים חווית רחצה נעימה במיוחד. בחללים קטנים ניתן להציב מקלחונים בצפון מעוצבים בהתאמה שייצרו תחושת מרחב בחלל ויאפשר במקביל רחצה מהנה במיוחד. חברת אוקיינוס מקלחונים ואביזרי אמבטיה מתמחה במתן פתרונות לכל מי שמעוניין להתאים מקלחונים בצפון. החברה מציעה גם מגוון מוצרי אמבטיה ואביזרים משלימים שמשדרגים אצת חווית הרחתה והופכים אותה מהנה במיוחד.