לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים בראשון לציון פינתי מול חזותי
מקלחונים בראשון לציון פינתי מול חזותי

מקלחונים בראשון לציון מקלחונים פינתיים מול חזותיים

כאשר אתם בוחרים את המקלחונים בראשון לציון או בכול מקום אחר בארץ, כדאי לשאול את עצמכם מראש איזה סוג מקלחונים אתם רוצים לבחור. מבנה האמבטיה שלכם צריך להנחות אתכם בהחלטה האם לבחור מקלחון פינתי או מקלחון חזיתי. במקלחון פינתי משתמשים בקיר באמבטיה ובונים סביבו עוד 3 קירות זכוכית מה שיוצר את המקלחון הפינתי.
 

הבדלים בין מקלחון חזיתי לפינתי

מקלחון פינתי ניתן לבנות כמעט בכול קיר באמבטיה שיש בו אפשרות לחבר מים ולהתאים את האינסטלציה למים במקלחון. לעומת זאת מקלחון חזיתי יש בו רק את דלת המקלחון מזכוכית ושאר הקירות שלו הם הגומחה שכבר קיימת בבית של מקלחת. כך שלא כול אחד יכול להתקין מקלחון חזיתי אלו רק מי שיש לו כבר גומחה מוכנה של מקלחת בחדר האמבטיה מקלחון חזיתי של המקלחון כאשר שאר קירות המקלחון הם הגומחה של קירות האמבטיה שכבר קיימים בחדר האמבטיה שלכם.

מקלחונים בראשון לציון פינתי מול חזותי

התאמה מדויקת של המקלחון לחדר האמבטיה

חשוב להתאים בצורה מדויקת את המקלחון לאמבטיה שלכם. אנו בחברת אוקיינוס נסייע לכם בצורה מסורה ומקצועית לבחור את המקלחונים בראשון לציון שיתאימו בצורה מושלמת לחדר האמבטיה שלכם. חשוב כדי להתאים נכון מקלחון חזותי וגם מקלחון פינתי להביא תמונה של המקום אליו מיועד המקלחון וכמובן גם לעשות מדידות מדויקות של השטח שסביבו ייבנה המקלחון. אנשי הצוות שלנו יסבירו לכם את כול הפרטים ויסייעו לכם וינחו אתכם כיצד להתאים בצורה נכונה את המקלחון למרחב שלכם כך שהמקלחון גם יהיה פונקציונאלי ויעיל וגם אסתטי ומעוצב ונאה וישתלב בצורה מושלמת בחדר האמבטיה שלכם.
 

בחירת חברה נכונה

כדאי לקנות את המקלחונים בראשון לציון מחברה בינונית או גדולה שיכולה להציע לכם מגוון גדול של דגמים וגדלים של מקלחונים מכול הסוגים. כדאי לראות מגוון גדול של דגמים וגדלים לפני שבוחרים את המקלחון הנכון עבורכם. כאשר אתם מגיעים לחברה איכותית וגדולה של מקלחונים אתם יודעים כי תקבלו שירות איכותי ומסור וכי יבצעו עבורכם את מירב המאמצים בכדי למצוא עבורכם את המקלחון המושלם.