לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים בראשון לציוןאיך מתאימים מקלחונים בראשון לציון?

בשנים האחרונות ניכרת מגמה של חזרה לאופנה שנדמה היה כי עברה מהעולם- מקלחונים. לא רק חזרה למוצר שבעבר טיפח כל מקלחת בישראל, אלא גם עדנה ופריחה מחודשת של המוצר הזה עם שפע של דגמים, צורות, צבעים וחידושים שונים שהופכים את המוצר לנחשק במיוחד. בעבר נהוג היה להתקין מקלחונים סטנדרטיים משיקולי חוסר מקום, אולם כיום זוהי תוצאה של החלטה עיצובית שרואה במראה המקלחת שלנו גבר חשוב במיוחד.
 אוקיינוס מקלחונים

התאמה מושלמת

התאמת מקלחונים בראשון לציון או בכל עיר אחרת במרכז הארץ נעשית תוך התחשבות במגוון שיקולים. התאמת המקלחון נעשית בראש ובראשונה תוך לקיחה בחשבון של גודל החלל וצורתו. המטרה היא ליצור על ידי מקלחונים בראשון לציון תחושה של חלל גדול יותר שבו ניתן ליהנות גם ממקלחת מפנקת במיוחד. מקלחונים בראשון לציון שמותאמים באופן מושלם לחדר האמבטיה מייצרים בו תחושה של יוקרה ומשפרים את המראה כללי של כל החלל.

 

שדרוג

ניתן לשדרג את אותם מקלחונים בראשון לציון על ידי שלל אביזרים שמתווספים למקלחון כמו ראש טוש איכותי גדול ומפנק שהופך את האמבטיה לחוויה של מיני ספא. בחירת מקלחונים נעשית אם כן על פי שילוב בין צרכי הלקוח, גודל חלל האמבטיה וכמובן על פי תקציב. חברת אוקיינוס מקלחונים ואביזרי אמבטיה מתמחה בהתאמת מקלחונים לכל לקוח ולקוח ועזרה בבחירת המקלחון שיענה על כל צרכי הלקוח ודרישותיו. הניסיון שעומד לרשותנו מאפשר לנו למצוא לכל לקוח את המוצר הטוב ביותר עבורו.