לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים ברחובותכל האמת על מקלחונים ברחובות

נדמה כי לאחרונה יש מגמה של עדנה למוצר שכבר נדמה היה כי עבר מן העולם. שובם של המקלחונים לעולמנו מסמנים טרנד חדש שנובע מכמה סיבות מרכזיות. בראש ובראשונה העובדה שמחירי המים עולים כל הזמן מביאה את האמבטיות הגדולות לאי שימוש. תחזוקת אמבטיה כרוכה בניקיון סדיר והיא תופסת חלל רב. משום שמרבית לחדרי האמבטיה הם בישראל הם קטנים מסתבר שישראלים רבים מעדיפים לנצל את החלל לטובת צרכים אחרים ומשום כך בוחרים להשקיע במקלחון מאובזר ואופנתי.
 

בטיחות

אוקיינוס מקלחונים סיבה נוספת וחשובה נעוצה דווקא בפן הבטיחותי. אוכלוסייה מבוגרת מתקשה לצאת ולהיכנס לתוך אמבטיות ותמיד קיימת סכנת החלקה. משום כך מקלחונים עונים על צורך חשוב ובטיחותי ומאפשרים כניסה ויציאה בקלחות ובנוחות מתוך המקלחון. הביקוש הרב יצר שפע של דגמים שמאפשרים לכל אחד כיום למצוא לעצמו מקלחונים ברחובות או בכל עיר אחרת באזור המרכז בהתאמה אישית תוך התחשבות בגודל החלל, מראהו, עיצובו וכמובן התקציב.
 

עלינו

חברת אוקיינוס מקלחונים ואביזרי אמבטיה מציעה מבחר בלתי נדלה של מקלחונים ברחובות בהתאמה אישית תוך תשומת לב לכל צרכי הלקוח ובמחירים הוגנים. צרו קשר למציאת מקלחונים ברחובות ולמציאת הקו העיצובי המושלם עבור חדר האמבטיה שלכם. ניתן לשדרג את המראה של מקלחונים ברחובות על ידי שלל אביזרי אמבטיה מפנקים ומעוצבים שנשמח להתאים עבורכם. חווית המקלחת שלכם תשתפר פפלאים ואתה גם ההרגשה האישית שלכם.