לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים ברמת גן
5 מקלחונים ברמת גן

מהו חדר האמבטיה עבורכם? האם זה מקום שאתם עוברים בו בחטף בדרך למקומות אחרים או מקום שבו אתם יכולים להתענג על מנוחה, על מקלחת טובה עטופים ביופי ובאסתטיקה? חווית הרחצה בחדר הרחצה יכולה להיות מרגיעה נעימה ומפנקת הרבה יותר עבורכם. למקלחונים ברמת גן או בכול אזור אחר בארץ, שהם מעוצבים בצורה נאה ואסתטית יכולה להיות השפעה על ההנאה שלכם מחדר האמבטיה שלכם. חדר האמבטיה יכול להיות מקום נעים הרבה יותר וחווית המקלחת טובה ונעימה גם היא.
 

מקלחונים מיוחדים ומעוצבים

ההתקדמות הגדולה של עיצוב בזכוכית מאפשרת לבנות וליצור היום את המקלחונים ברמת גן ובאזורים אחרים שהם מדהימים בגוון שלהם, בסגנונות שלהם, וביופי שלהם. כך למשל יש היום מגוון הדפסים בזכוכית שניתן לשלב במקלחונים ברמת גן. פעם לא ניתן היה ליצור בזכוכית הדפסים מעניינים והיום ניתן ליצור מקלחונים עם כול הדפס ממש כמו בד או נייר. המקלחון הוא היום הרבה מעבר לפריט פונקציונאלי שלא תורם או פוגם ביופייה של האמבטיה, היום עם העיצובים החדשים המקלחונים לא רק משתלבים בתוך האמבט אלא גם תורמים ליופיו של האמבט תרומה חשובה.

מקלחונים כפריים ברמת גן

מראה מושלם לאמבטיה

אם אתם רוצים ליצור אווירה מיוחדת בחדר האמבט, תחושה של שלווה רוגע ופינוק הרי מקלחונים מעוצבים ואסתטיים תורמים מאוד ליופיו של חדר האמבט ולעיצובו. גם בחדר אמבט קטן אתם יכולים ליצור תחושה של מרחב ושל נוחות מקלחונים המעוצבים נכון, ובחירה נכונה של מקלחונים מאפשרת לכם ליצור מראה של חדר אמבטיה רחב ידיים ומרווח. מקלחונים יכולים לחסוך עבורכם במקום ולגרום לחדר האמבטיה שלכם להיראות מאורגן יותר, אסתטי יותר ורחב ידיים יותר.
 

עיצוב חכם גם בחדר רחצה קטן

למשל בחדר אמבטיה קטן ניתן ליצור מקלחון חזיתי עם דלתות הזזה. דלתות ההזזה חוסכות מקום של פתיחת וסגירת דלת המקלחון וכך תורמים לתחושת מקום ומרחב בחדר אמבטיה גם אם הוא לא חדר אמבטיה גדול. גם האמבטיה שלכם יכולה להיראות יפה מעוצבת ורחבת ידיים בעזרת מקלחונים מתאימים נכונים ומעוצבים. מעט תכנון מחשבה ובחירה בחברה נכונה של מקלחונים תיצור עבורכם אמבט מושלם.