לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים בתל אביב מסוג הזזה
מקלחונים בתל אביב סוגי מקלחוני הזזה

אם אתם מחפשים מהמקלחונים בתל אביב ויש לכם דירה לא גדולה כמו רוב הדירות בעיר כדאי לחשוב על עיצוב אמבטיה שהוא לא צפוף וישמור על מרחב וחלל פתוח בעזרת המקלחונים בתל אביב, מסוג מקלחוני הזזה. בחדר האמבטיה יש הרבה חדרי אמבטיה בהם אין מקום להתקין מקלחון רגיל שיש לו דלתות אשר נפתחות לצדדים ולכן במיוחד בדירות קטנות בתל אביב נוח ונכון לבחור במקלחונים שהם מקלחונים מסוג מקלחוני הזזה.
 

התאמה מושלמת לחדר האמבטיה

כול חדר אמבטיה הוא ייחודי, כול חדר אמבטיה מגיע בגודל אחר ונישת המקלחון שונה מחדר אמבטיה למשנהו ולכן אנו מציעים מגוון גדול של דגמים של מקלחוני הזזה יפים ומיוחדים. יש לנו גדלים שונים וסוגים שונים יש מקלחוני הזזה אטומים, יש מקלחוני הזזה שקופים יש מקלחוני הזזה עגולים, יש מקלחוני הזזה בקווים ישרים ועוד. אם אתם מחפשים חנות למכירת מקלחונים שיש בה שירות מסור ומעולה, צוות מוכרים מנוסה סבלני ומקצועי הרי חברת אוקיינוס היא הכתובת עבורכם. אנו ניתן לכם שירות מסור ומקצועי כדי שגם אתם תמצאו מקלחונים מושלמים עבורכם.

מקלחונים בתל אביב מסוג הזזה לימים הקרים

סוגי מקלחונים רבים

יש סוגים רבים ושונים ממקלחונים בתל אביב. יש למשל מקלחון הזזה רגיל קלאסי. שיש בו דלת אחת קבועה ודלת אחת שזזה שמאלה ויטמינה וזאת דלת ההזזה במקלחון. יש עוד מגוון סוגים של מקלחונים בתל אביב שהם מקלחוני הזזה, כך למשל תוכלו למצוא מקלחונים שיש להם דלתות הזזה על גבי מסילות מיוחדות, ובמקרה זה יש שתי דלתות זזות ולא רק דלת אחת. כמו שיש מקלחון רגיל בעיצוב מעוגל ויוקרתי יש גם מקלחוני הזזה מעוגלים יפים ומיוחדים. יש כמובן גם מקלחוני הזזה מרובעים רגילים או מקלחונים עם מסילה עליונה בלבד.
 

קבלו ייעוץ מקיף וצמוד

אם אתם מבולבלים ותוהים מה הוא מקלחון ההזזה המתאים לבית שלכם, בואו אלינו עם תמונה של המקלחת ועם מידות ואנו נתאים עבורכם כאן באוקיינוס את המקלחון הטוב ביותר והמתאים ביותר עבור חדר האמבטיה שלכם. צוות העובדים שלנו עומד בכול אתגר ויתאים גם עבורכם את מקלחוני ההזזה הטובים ביותר שיהיו מצוינים עבורכם ולשביעות רצונכם.