לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים חזיתיים מעוצבים
מקלחונים חזיתיים


בחירה מושכלת

בחירה מושכלת של מקלחונים חזיתיים פירושה בחירה במקלחון שיתאים מבחינת גודלו ומידותיו למקום המיועד לו בחדר האמבטיה מזה ולטעם העיצובי והאסתטי שלכם מזה. היות שיש מקלחונים עם דלתות נפתחות ועם דלתות הזזה ויש, כמובן, סוגי עיצובים שונים, הבחירה עשויה להיות לא קלה (אבל מאתגרת). כך או כך, נציגי שירות של החברה יסייעו לכם בייעוץ ובבחירה בהינתן הפרמטרים השונים ומבנה חדר האמבטיה שצריכים להילקח בחשבון.

מקלחונים חזיתיים מעויינים מעוצבים

מקלחון מעוצב

אין ספק כי מוצר מעוצב ואסתטי משדרג את המתחם שהוא נמצא בו. לדיירים רבים נושא העיצוב חשוב לא רק כאלמנט שניתן להרשים בו את האורחים אלא על מנת ליצור אווירה נעימה ואסתטית לדיירים המתגוררים בו. עיצוב חדר האמבטיה באמצעות מקלחונים חזיתיים מאפשר לייפות להדר את המתחם. היצע עשיר של סוגי זכוכיות בכלל וזכוכיות עם מגוון הדפסים מאפשר לעשות זאת ללא קושי. המקלחון אינו רהיט אבל הוא פריט מרכזי וחשוב בחדר האמבטיה. בשל מרכזיותו וגודלו חשוב ונכון לבחור במקלחון מעוצב ואסתטי, המשרה אווירה ותחושה יוקרתית.
 

יתרונן של דלתות הזזה

מקלחונים חזיתיים עם דלתות הזזה הם נוחים ובטיחותיים יותר. הם תופסים פחות מקום. אין חשש מהיתקלות בדלת פתוחה. מנגנון הפתיחה והסגירה שלהם פשוט וקל. ניתן להותיר אותן סגורות או פתוחות- לפי ההעדפה והנוחות. עם זאת, מי מכם שמכל סיבה שהיא יעדיפו מקלחונים עם דלתות שנפתחות לפנים, יכולים למצוא מבחר גדול ומרשים. על מנת להקל עליכם את הבחירה מצורפים לא רק תמונות אלא גם מפרטים טכניים, שניתן ללמוד מהם על כל מרכיבי המקלחונים.
 

החזיתיים בחזית העיצוב

המקלחונים החזיתיים מבוקשים על ידי רבים. הואיל וחדר האמבטיה מיועד בעיקר למקלחת- טבעי שיינתן למקלחון מקום מרכזי בו. עם זאת, לא מדובר ברהיט כבד, אטום וגמלוני אלא במוצר שקוף, אסתטי המעוצב כאלמנט דקורטיבי. חשוב לציין, כי כאשר אתם בוחרים מקלחון אתם זוכים לשירות התקנה מקצועי. המתקינים לא יעזבו את ביתכם עד שיוודאו כי המקלחון מותקן באופן מושלם, המאפשר לכם להתקלח כאוות נפשכם במקלחון איכותי ובטיחותי, מעוצב לתפארת העיצוב.