לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים חזיתייםמקלחוני חזית מעוצביםמחפשים מקלחון חזית מושלם עבורכם? אצלנו בחברת "אוקיינוס מקלחונים" תקבלו קטלוג מגוון ותוכלו לבחור מקלחון חזית שישב בדיוק על המידות שאתם צריכים (יש לגלול למטה!)

אנו מציעים לכם מגוון רחב במיוחד של דגמים, עיצובים ואפשרויות שונות לצורך בחירת מקלחוני חזית מושלמים. מקלחון מסוג זה עלול להיות מעט קשה לבחירה, מכיוון שבכל בית שבו יש צורך בכזה מקלחון, הצורה בה הוא צריך להשתלב היא שונה. אנו עומדים לשירותכם על מנת לייעץ ולספק את הפיתרון הטוב ביותר לבית שלכם.

--- לצפייה בדגמים החדשים - נא לגלול את הדף למטה ---

חשוב לדעת - מקלחוני חזית אינם מתאימים לכל חדרי האמבטיות והם דורשים מקום מאוד ספציפי, על מנת שיתאפשר להתקין אותם. כעיקרון, מקלחונים חזיתיים מתאימים להתקנה בנישה שבה נמצאת המקלחת, כאשר הסגירה הנדרשת היא סגירה חזיתית בלבד. ישנם דגמים עם דלתות נפתחות ודלתות הזזה, בהתאם לגודל ולמרחב במקום ההתקנה, כמו גם לקונסטרוקציה הקיימת בחדר האמבטיה שלכם.

>>מהם הדגמים הפופולאריים ביותר בשוק? לחצו כאן למידע נוסף


עיצוב ותחושת מרחב

  • עיצובו של חדר האמבטיה חשוב לא פחות מהפונקציונליות בו. אצלינו קיימות המון אפשרויות עיצוביות כמו: זכוכית מעוצבת עם הדפסים שונים, שמוסיפים מאוד למראה ולעיצוב חדר האמבטיה כולו. בצורה כזו ניתן לשלב את המקלחון ולהפוך אותו מחוצץ שעלול להיות "תקוע" באמצע החדר, לאלמנט שמשתלב בו בצורה טובה ביותר ומעניק בדיוק את התחושה הרצויה, מראה אסטטי, יוקרתי ומודרני.

  • תחושת המרחב בחדר האמבטיה חשובה לא פחות, אם כי נוטים לייחס לה חשיבות פחותה. לחיסכון במיקום, או בחדרי אמבטיה קטנים - אנו מציעים להתקין מקלחון חזית עם דלתות הזזה. דלתות ההזזה מותקנות זו על גבי זו ואינן תופסות מקום רב. כאשר מותקן במקום מקלחון עם דלתות, באופן טבעי הדלתות תופסות מקום ומקשות על תחושת מרחב והתנהלות חופשית במקלחת הגם ככה קטנה.

עיינו בקטלוג מקלחוני החזית ובחרו את המקלחון המתאים ביותר עבורכם, בעיצוב הנכון לכם.

 

 


מקלחון דגם 28A2-2
מקלחון דגם 28A2-2
מקלחון חזית ליה 10
מקלחון חזית ליה 10
מקלחון דגם 102
מקלחון דגם 102
מקלחון חזית דגם M-23
מקלחון חזית דגם M-23
מקלחון חזית ליה 11
מקלחון חזית ליה 11
מקלחון דגם מעיין 10
מקלחון דגם מעיין 10
מקלחוני חזית הרמוניקה
מקלחוני חזית הרמוניקה
מקלחון חזית מעיין 11
מקלחון חזית מעיין 11

הקודם   1 2 3   הבא