לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים לאמבטיה מקלחת חמה
מקלחונים לאמבטיה

המשמעות המלאה של בית מעוצב היא חופש הבחירה והאפשרות לעצב את הבית בחותם הטעם האישי, באופן שבו הרהיטים ושאר הפריטים והאביזרים יוצרים אווירה ביתית נעימה ומאפשרת חיים בנוחות וברווחה בתוך מתחם מעוצב, נקי, אסתטי ויוקרתי. מקלחונים לאמבטיה מוצעים לכם בקטלוג הכולל מגוון דגמים, לרבות התזות חול על זכוכית ליצירת טקסטורה מעוצבת ומהודרת במיוחד. הזכוכית המחוסמת עמידה בפני רטיבות, חום וקור וכל גורם שעלול להשפיע על שינוי צורה של חומרים לא איכותיים.

מקלחונים נהדרים לאמבטיה מקלחת חמה

הרצון והצורך

עבור אנשים רבים, חדר האמבטיה הוא המקום שבו הם זוכים לשקט המיוחל ונהנים ממנו. בעת שהם מתרחצים הם מייחדים לעצמם את זמן האיכות למחשבות, לחשבונות, לתכנונים. כל אחד ועולמו. חדר אמבטיה שמועשר במקלחון מעוצב הוא מתחם נעים לשהייה, אסתטי, המהווה גם מרחב מוגן מכל הבחינות. לרשותכם ולשירותכם מגוון עשיר ומרשים של מקלחונים לאמבטיה.
 

מגוון סוגים

המבחר גדול ועשיר. המקלחונים מיוצרים מזכוכית בעובי שמונה מילימטרים וההיצע מאפשר התאמה אישית: מקלחון חזיתי בנוי, מקלחון קבוע עם דלת גישה שקופה מהצד, מקלחון פינתי עם פסים, מקלחון הזה פינתי עם דלת אחת או עם שתי דלתות, הכולל מנגנון הזזה מתקדם וייחודי. נציג שירות של החברה יסייע לכם לבחור את המקלחון האפקטיבי ביותר עבורכם בהתחשב במבנה חדר האמבטיה ובגודלו, כמו גם בצרכים וברצונות השונים. בחירת מקלחונים לאמבטיה נעשית על סמך שיקולים שונים. למתקשים להחליט יינתנו בשמחה וברצון ייעוץ והכוונה.
 

מקלחת חמה וטובה

הזכוכית השקופה משרה על המתקלחים תחושה שהם שוהים במתחם פתוח ורחב. בעוד במקלחות שבהם אנשים מתקלחים מאחורי וילון היוצר תחושה של מתחם צר ואטום, שקיפותה של הזכוכית מאפשרת לחוש מרחב ורווחה. עבור מי שאוהבים לשהות במקלחת ולהתענג על המים החמים, מקלחון גדול ומעוצב ודאי מהווה אביזר חשוב ומרכזי בהפיכת המקלחת החמה והטובה לחוויה. חברת אוקיינוס מקלחונים משקיעה כל מאמץ על מנת להעניק ללקוחותיה המוזמנים לבחור מקלחון מבין מגוון מקלחונים לאמבטיה את המקלחון האולטימטיבי, זה שיהפוך את חדר האמבטיה שלהם למתחם נעים לשהייה עבור כל בני המשפחה.