לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים לפי מידה
מקלחונים לפי מידה הם צורך, לא מותרות!מקלחונים לפי מידה וצבע


> מעוניינים לחדש את חדר האמבטיה שלכם?
> או לחדש רק את המקלחון הישן?
> מחפשים מוצר איכותי במחיר משתלם?


כדאי לחשוב על הדרך הנכונה ביותר לעשות זאת. להיכנס לחנות ולהגיד "את זה אני רוצה" זה כבר לא מספיק ויש הרבה דברים שאתם צריכים להכין ולדעת מראש, כמו כן יש לעשות עבודות הכנה ותשתית בחדר אמבטיה עצמו.

>>לחצו כאן לצפייה במגוון סוגים של מקלחונים
>>לחצו כאן לצפייה במגוון מקלחונים במבצע


מקלחונים לפי מידה הם האופציה הטובה ביותר למי שרוצה מקלחון שאינו סטנדרטי, לפי טעמו האישי והעיצובי ולקבל חדר אמבטיה ברמת הגימור הגבוהה ביותר.

אצלנו באוקיינוס מבינים שישנם הרבה חדרי אמבטיה דומים אחד לשני, מכיוון שהעיצוב בארץ נשאר די סטנדרטי וסולידי לאורך השנים. אנו מחזיקים דגמים רבים של מקלחונים ומסוגלים לספק כל דגם בהתאם למידה הנדרשת לכם (תוך התאמה של הדגם אל תנאי השטח וגודל החלל שיש לכם בחדר האמבטיה). המטרה היא להפוך את האמבטיה לחדר נעים, מרווח, שהותאם בדיוק לצרכים שלכם.

מבצעים חמים

צוות המוכרים המיומן והאדיב שלנו יעזור לכם בכל השאלות והבקשות, ויתן לכם את כל האינפורמציה שתזדקקו לה בעת קניית מקלחון חדש או כל פריט אחר לחדר.
 

בחירת סוג החומר ובחירת המקלחון


כשאתם מזמינים מקלחונים לפי מידה או מקלחון בהתאמה אישית, כדאי קודם כל להחליט על בחירת סוג מקלחון וצורתו. אנו מחזיקים צורות שונות של מקלחונים העומדים בתקני איכות המחמירים ביותר.
היכנסו לקטגוריית מקלחונים וצפו בדגמים המובילים של החברה:

בחירת חומר גלם, סוגי דלתות וזכוכית


בין השאר, יש לבחור את סוג החומר, שכן יש הרבה מאוד חומרים שונים מהם מזמינים מקלחון לפי מידה (ועובי שונה שניתן לקבל בכל אחד מהם). האם אתם מעוניינים במקלחון עם שתי דלתות נפתחות? או מקלחון בעל דלת הזזה? האם אתם מעוניינים בדלתות זכוכית שקופות? או שמא אתם מעדיפים זכוכית חלבית אשר תשאיר קצת יותר מקום לדמיון?

איך שלא תבחרו, אתם תצטרכו לוודא שהוא מתאים לבית שלכם, ובדיוק בשביל זה אתם צריכים קודם כל להזמין את איש המקצוע אליכם הביתה.
 

מקלחון לפי מידה - יתרונות והמלצות.


קודם כל, בעת הזמנה של מקלחונים תמיד תיעשה מדידה בבית הלקוח, בכדי לוודא את הגודל המדויק של החלל ואיך אפשר לעבוד איתו כדי לשדרג אותו וליצור אווירה נעימה ביותר.

היתרון הגדול ביותר של מקלחון לפי מידה הוא בכך שהוא תוכנן באופן מושלם לחדר שלכם הוא כמובן מניעת זליגת מים החוצה, דבר שעלול לקרות בעת בחירה והתקנה לא נבונה של מקלחון, או כזה שאינו מתאים לגודל החלל. מידות קבועות יש למקלחונים לפי מידה, על כן שמם, אך יש דגמים שונים שמתאימים יותר ופחות לכל מיני נישות וצריך לבחור בחוכמה גם ביניהן. חשוב מאוד שבעת קניית והתקנת מקלחונים, בין אם לפי מידה או בהתאמה אישית, תזמינו בעלי מקצוע מיומנים ואמינים, עם ותק וניסיון ולא כאלה שחדשים בתחום, כי כדי לקבל עבודה איכותית אתם צריכים להגיע לאדם שיודע את העבודה, ולא כזה שרק לאחרונה התחיל. בסופו של דבר מדובר על חדר האמבטיה שלכם, ואתם צריכים להיות מרוצים.