לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים מעוגלים ברעננה
6 מקלחונים ברעננה מקלחונים מעוגלים

אם אתם מחפשים לבחור מקלחון מהמקלחונים ברעננה כדאי לשמוע גם על סגנון של מקלחונים מעוגלים. קיימים מקלחונים פינתיים ומקלחונים חזיתיים ועוד סוגים רבים, אך אין ספק שהעיצוב של מקלחונים מעוגלים הוא עיצוב מיוחד, חדשני ושובה לב. אם כול הבית שלכם מעוצב בצורה מיוחדת, גם חדר האמבטיה שלכם צריך להיות מיוחד.
 

ליצור עבורכם חדר אמבטיה ייחודי

מקלחונים מעוגלים ייצרו עבורכם חדר אמבטיה ייחודי, מעוצב ומפנק. מקלחונים מעוגלים הם עיצוב מושלם אם חדר האמבטיה שלכם גדול או בינוני. מקלחון עגול לוקח חלק משטח האמבטיה ולכן באמבטיות קטנות במיוחד לא כדאי לבנות מהמקלחונים ברעננה שהם מקלחונים עגולים.

מקלחונים מעוגלים ברעננה סגנון חלליות

עיצוב חללי ומיוחד

מקלחונים עגולים יוצרים עיצוב מיוחד חללי ומתקדם לאמבטיה שלכם. לא תמצאו בכול חדר אמבטיה סטנדרטי מקלחון עגול ואם אתם רוצים ליצור רושם מיוחד בכול מי שמגיע אל האמבטיה שלכם הרי מקלחון עגול הוא פתרון מצוין. במקלחון עגול אין פינות, הוא נותן מראה ותחושה זורמת ונעימה בחדר האמבטיה יש לו מראה ללא פינות שיוצר נעימות וקלות שימוש באמבטיה. אין ספק כי מקלחונים מעוגלים מקרינים שפע יוקרה ואיכות והם מיוחדים יותר מכול מקלחון אחר גם חוויה המקלחת במקלחון עגול וגם המראה של משהו מתקלח במקלחון עגול הם מיוחדים ושונים מאשר במקלחון רגיל.
 

עיצוב נפוץ בבתים יוקרתיים

במיוחד בבתים יפים ויוקרתיים נוהגים פעמים רבות להתקין בחדר האמבטיה מקלחון עגול שישתלב עם כול הקו הכללי והיוקרתי של אמבטיה מרווחת ומיוחדת. התקנת מקלחון עגול מסוגים שונים דורשת כישורים גבוהים מן המתקין. לא כול מתקין רגיל של מקלחונים יכול להתקין מקלחון עגול מוצלח. התקנה היא היבט חשוב בתהליך של הנאה ושביעות רצון מן המקלחון שקניתם.
 

מתקינים מקצועיים

חברת אוקיינוס מציעה מתקיני מקלחונים מנוסים ומומחים בתחום של התקנת מקלחונים עגולים. כך תיהנו ממקלחון איכותי שהותקן בצורה מקצועית ומושלמת. יש לנו מגוון גדול יותר של דגמים. גם אתם יכולים למצוא מתוך מבחר הדגמים, מקלחון עגול, מקלחון פינתי או מקלחון חזית ועוד סוגים רבים של מקלחונים.