לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים מעוגליםאם חיפשתם מקלחון עגול, הגעתם למקום הנכון. מקלחון עגול בדגמים שונים ומגוונים תוכלו למצוא בקטלוג שלנו המוצג לפניכם.
מקלחון עגול נועד בעיקרו להעניק מראה גדול ומרווח למקלחת עצמה. אך מדובר בפתרון הרלוונטי בעיקר עבור חדרי אמבטיה גדולים, מכיוון שהוא אינו משתמש במרחב החדר הקיים אלא מגדיל אותו על ידי "פלישה" אל תוך החדר עצמו, מתוך שטח המקלחת. מקלחון עגול מעניק מראה הייטקי וחללי לחדר האמבטיה ובהחלט מדובר באלמנט עיצובי מרשים. אך כאמור, אם בביתכם ישנו חדר אמבטיה קטן יחסית, מומלץ להתקין מקלחון מסוג אחר, הסוגים הנוספים והמידע המפורט עליהם תוכלו לראות כאן .
מקלחון עגול לא רק מעניק מראה גדול ומרווח למקלחת, אלא גם הופך אותה לגדולה ומרווחת יותר ואת ההתנהלות בה לקלה ופשוטה הרבה יותר (ללא פינות).

--- לצפייה בדגמים החדשים - נא לגלול את הדף למטה ---
 

אנרגיות מעגליות

אין ספק שכל מקלחון עגול, משחק על הזרימה האנרגטית של העיגול. עיגול מעניק תחושה יותר זורמת, יותר נעימה ומשדרת רוגע. וכאשר משלבים זרימה אנרגטית עם זרימת מים, מקבלים תוצאה מרעננת ומרגיעה במיוחד, כפי שמקלחת טובה אמורה להיות. מקלחון מעוגל  בחדר מקלחת מרווח הוא ממש תענוג משותף, גם למביט בו וגם למשתמש בו.

התקנת המקלחון

התקנת מקלחון עגול מורכבת מעט יותר מהתקנת מקלחון רגיל, אך עם המומחים של אוקיינוס מקלחונים זו לא צריכה להיות בעיה. עיינו בקטלוג המגוון של אוקיינוס והתאימו לעצמכם את המקלחון שאתם מחפשים, בעיצוב ובגודל המתאימים ביותר ואנו נדאג לספק לכם מוצר איכותי, בעל תו תקן, אחריות עד 7 שנות והתקנה, הובלה והתקנה בביתכם בזמן הנוח לכם.

 
 


מקלחון עגול דגם פאריס
מקלחון עגול דגם פאריס
מקלחון עגול מרטין צירים
מקלחון עגול מרטין צירים
מקלחון עגול הזזה
מקלחון עגול הזזה
מקלחון עגול מרטין מפואר
מקלחון עגול מרטין מפואר
מקלחון עגול הזזה 3805
מקלחון עגול הזזה 3805
מקלחון מעוגל דגם bg-215gr
מקלחון מעוגל דגם bg-215gr
מקלחון עגול דגם פרפר
מקלחון עגול דגם פרפר
מקלחון עגול דגם מרטין
מקלחון עגול דגם מרטין

הקודם   1   הבא