לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים מעוצבים לחדר האינטימי
מקלחונים מעוצבים לחדר האינטימי לפי טעמכם

מקלחונים מעוצבים

מי שחשובים להם אסתטיקה ועיצוב ודאי ירצו להביא לידי ביטוי את החשיבות הזו לא רק בסלון ביתם אלא בכל אחד מחדריו ומהמתחמים הציבוריים והפרטיים בו. היצע מגוון ועשיר של מקלחונים מעוצבים בהתאמה אישית מדויקת מאפשר לכם לשדרג את חדר האמבטיה וליצור לעצמכם את המקום הנעים והיפה בו למקלחת ולרחצה בתנאים מיטביים. על מנת לבחור את המקלחון האידיאלי עבורכם אתם מוזמנים להתייעץ עם נציג שירות של החברה ולקבל את כל המידע והפרטים הרלוונטיים לבחירה מושכלת ואפקטיבית.
 

דגמים שונים ומגוונים

החברה מייצרת את המקלחונים מחומרי הגלם המשובחים והעמידים ביותר, אטומים למים וחסינים מקורוזיה כך שניתן ליהנות מהם לאורך שנים בסביבה שחשופה כל העת ללחות ולרטיבות. בשונה מחלק מהרהיטים האחרים בבית המקלחון (שאינו רהיט) לא משמש רק לנוי ולהידור; מדובר בפריט חשוב ומרכזי ובעיקר – שימושי ביותר המותקן בחדר האמבטיה. שימוש תכוף ויםיומי בו ודאי מצדיק רכישה של מוצר חזק ועמיד. מקלחונים מעוצבים של החברה נותנים מענה כפול: הם גם אפקטיביים וגם דקורטיביים. אין כל סיבה לא להתקלח במקום נעים ויפה...
 

החדר האינטימי שלכם

לסוגי המקלחונים השונים יש מאפיינים ההופכים אותם ליתרון בהינתן גודל ומבנה חדר האמבטיה שלכם. יש מקומות שמתאים להתקין בהם מקלחון פינתי ויש כאלה שיותר מתאים להתקין בהם מקלחון מעוגל או חזיתי. לקיחה בחשבון של כל הפרמטרים, ההעדפות, הטעם האישי הרצוי, האפשרויות והמגבלות תאפשר לכם לבחור את המקלחון שייתן לכם את המענה הדרוש והמצופה. אתם יכולים להיווכח כיצד נראים סוגי המקלחונים השונים ולקבל את כל המידע על אודותיהם.
 

מקלחת מהירה

גם כשעושים מקלחת מהירה, המתקלחים ודאי חשים כי הם מבלים עם עצמם זמן איכות, שאותו ניתן לנצל למחשבות, לתכנון, לניסיון להיזכר במטלות הצפויות. נעים לעשות זאת בסביבה מעוצבת, בתוך מקלחון שבו אתם שקופים רק לעצמכם. מאחר שמדובר במוצר שאמור לשרת אתכם לאורך שנים, מוצדק ומבחינות תרבות הכרחי לרכוש את המוצר הטוב ביותר שקיים בשוק. מותר לכם לפנק את עצמכם במקלחון מעוצב לרווחתכם ולהנאתכם בחדר האמבטיה הפרטי שלכם.