לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים מעוצביםהחלטתם לשדרג את המקלחת? כדאי לבחור מקלחונים מעוצבים

מקלחונים מעוצבים בדגמים חדשים
אם כבר החלטתם לשדרג את הבית, או לפחות את חדר האמבטיה, כדאי שתלכו על הטוב ביותר. לא עוד וילונות אמבטיה פשוטים שדוהים ומאבדים מאיכותם מהר, לא עוד מים על כל רצפת החדר, ולא עוד קור שנכנס מצדי הוילונות - הפעם, משתדרגים באמת.

מבצעים חמים

מקלחונים מעוצבים שעשויים זכוכית עבה ואטומה יהפכו את חדר האמבטיה שלכם למחזה שתענוג לצפות בו, הקונספט הוא פרקטי ושומר מפני הצפת חדר הרחצה כמו גם יפה וייחודי - הרי מי רוצה עוד מקלחון פשוט?

>>לחצו כאן לצפייה במגוון מקלחונים חדשים
>>מחפשים מבצעים? בקרו עכשיו בדף המבצעים!


אנחנו הולכים על הטוב ביותר

וגם את הטוב ביותר, אגב, לפעמים אפשר למצוא במבצע, פשוט צריך לחכות בסבלנות. מקלחון מעוצב ודקורטיבי יבטיח שפעם אחר פעם כשתכנסו לחדר המקלחת אתם תעדיפו להישאר בו מאשר לצאת - נגמרו הימים שהולכים להתקלח רק כדי לסיים עם זה, עכשיו נהנים מכל רגע.

אצלנו באוקיינוס מבינים עד כמה חדר הרחצה הוא חלק חשוב בחיינו, ואנחנו נמצאים בו כל יום, לפחות מספר פעמים, ועל כן מן הראוי שיהיה לנו בו נעים במיוחד..
 

סוגים שונים של מקלחונים מעוצבים בגימורים שונים ומחומרים שונים

מקלחונים מעוצבים הם לא רק מקלחון, הם יכולים להוות תחליף לאמבטיה אם בונים אותם נכון.

  • ניתן לבנות מקלחון מעוצב עם פינת ישיבה אם רוצים

  • ניתן להחליט שהזכוכית תהיה בעלת צבע לבן שקוף או חלבי

  • ניתן לשלב מגוון חומרים כגון אלומיניום וזכוכית

  • או ליצור מקלחון עם זכוכית stand alone.

לפי עיצוב וגודל חדר האמבטיה שלכם תוכלו לבחור באחד מהבאים: מקלחון פינתי או מקלחון חזיתי, עם דלתות הזזה או מקלחון עם דלת הזזה (ואפילו שתיים, לפי כיוון פתיחת הדלתות שתבחרו - פנימה, החוצה, או גם וגם).

 

תרצו עיצוב מיוחד?

גם את זה אפשר לעשות, ובשביל זה אתם צריכים להביא מידות מדויקות של חדר האמבטיה והנישה למקלחון, כמו גם להתייעץ עם מעצב מומחה מטעמנו שיוכל לעזור לכם לעשות בחירות מודעות באיכות גבוהה ולא לעשות שגיאה שתפגע במקלחת שלכם ושביעות הרצון שלכם לאורך זמן.

 

תכנון מוקדם של המקלחון יבטיח הצלחה

אם כבר החלטתם לשדרג את חדר הרחצה ולהוסיף מקלחונים מעוצבים, אתם צריכים לבצע תכנון מוקדם של המקלחון, כולל:

  1.  מידות המקלחון

  2. הזוויות וכיווני פתיחה

  3. בחירת העיצוב על מנת שיתאים לאווירה כללית של חדר אמבטיה

התייחסות למגבלות חדר הרחצה הן חובה שאי אפשר להתכחש אליה, מכיוון שכל חדר אמבטיה יכול להכיל מידות שונות של מקלחון, פתיחת דלתות לכיוונים שונים וכדומה. אנו ממליצים שתפנו אלינו אחרי שתקחו את המידות או לחילפין אנו נשלח אליכם בעל מקצוע שיקח את המידות באופן מדויק, ותבואו לדבר עם מעצב מומחה שיציעה לכם את הפתרון המושלם להרכבת המקלחון אצלכם בבית, ולאחר מכן כשתמצאו את המקלחון המושלם עבורכם, נשלח אליכם הביתה הרכבה מקצועית של המקלחון, כדי לוודא שתקבלו את המקלחון בעל אטימות מושלמת, שיענה לכל הצרכים שלכם ושעבודה תבוצע לשביעות רצונכם.