לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים עם זכוכית שקופה או אטומה?מקלחונים עם זכוכית שקופה או אטומה?


אם החלטתם לעשות שינוי בחדר האמבטיה, בטח כבר שאלתם את עצמכם. מה לבחור? מקלחונים עם זכוכית שקופה או אטומה? התשובה לשאלה הזו מתחלקת לכמה גורמים, הראשון הוא כמובן הפן הויזואלי - האם הזכוכית השקופה יפה יותר מהזכוכית האטומה? זה עניין של טעם אישי, אך כל שאר הנתונים שתקראו כאן אולי יוכלו לעזור לכם לבצע בחירה חכמה ומתאימה יותר לחדר האמבטיה שלכם.

אצלנו באוקינוס מכירים את כל סוגי המקלחונים ואת כל העיצובים השונים שניתן לעשות לחדרי אמבטיה, ונפעל להפוך את חדר האמבטיה שלך למושלם עבורך, ואת המקלחון לחלק בלתי נפרד מההרגשה הנפלאה הזו שאנו יכולים לקבל רק ממקלחת חמה ונעימה בסוף יום עבודה מעייף.

על זכוכית מט לא רואים שריטות, אבל זכוכית שקופה מגדילה את החדר - יתרונות וחסרונות


כשנשאלת השאלה במה כדאי לבחור, מקלחונים עם זכוכית שקופה או אטומה? יש הרבה תשובות, כמו שכבר הבנתם. אבל את היתרונות והחסרונות ניתן לראות שחור על גבי לבן, ואת ההחלטה לבצע לאחר מכן. מבחינה פרקטית עדיף זכוכית אטומה, ממגוון סיבות: זכוכית אטומה טובה לאנשים המעדיפים אינטימיות, מכיוון שגם בעת כניסה לא מכוונת לחדר האמבטיה בזמן מקלחת, ניתן יהיה למנוע את המבוכה עם זכוכית אטומה. כמו כן, על זכוכית מט לא רואים שריטות - יתרון חשוב מאוד. זכוכית אטומה קלה יותר לתחזוקה מכיוון שתוכלו להשתמש אפילו בסקוטשברייט וחומרי ניקוי פשוטים בכדי לנקות אותה.


 לעומת זאת, מבחינה אסתטית דגמים עם זכוכית שקופה מעניקים מראה עיצובי ומודרני יותר, שמתאים לבתים ודירות חדשים ומודרניים. כמו כן, זכוכית שקופה ויזואלית תופסת פחות מקום בחדר, ובעצם "מגדילה" את חדר האמבטיה שלכם במקום להקטין אותו. טריקים שכאלו מתאימים בעיקר לחדרי אמבטיה קטנים יותר או למקומות שיש צורך להגדיל כדי להפוך לנוחים יותר. בחירת זכוכית שקופה לפתרונות עיצוביים הוא טריק נוסף מוכר, בכדי למנוע מ"חתיכה" של הקרמיקה על הקיר, ובעצם יוצר המשכיות על גבי הקיר לאורך כל החדר.


השורה התחתונה בשאלה: מקלחונים עם זכוכית שקופה או אטומה?


עם כל הנאמר פה, בסופו של דבר התשובה לשאלה מקלחונים עם זכוכית שקופה או אטומה? תהיה רק אצלכם. מדובר פה על עיצוב, על הבית שלכם, על מה נעים לכם, אבל כדאי שתדעו עוד כמה דברים שירגיעו אתכם: כל הדגמים בעלי דלתות אטומות 100%. ההבדל בשקיפות הזכוכית לא נוגע כלל לאטימות הדלת. כמו כן, מקלחונים עומדים בתקנים בינלאומיים לא משנה בסוג הזכוכית, בדיוק על אותו משקל - הזכוכית תהיה איכותית, רק המראה שלה ישתנה. מבחינת בטיחות ואיכות שני סוגי המקלחונים שווים, ועל כן מה שנותר לכם להחליט זה מה מתאים לכם יותר כבני אדם, ומה מתאים לחדר האמבטיה שלכם ולבית שלכם יותר ברמה העיצובית.