לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחונים פינתיים המוצר המובחר
מקלחונים פינתיים

אחד היתרונות הברורים של מקלחונים פינתיים הוא מיקומם. בשונה מסוגי המקלחונים האחרים המקלחונים הפינתיים מאפשרים תכנון של מתחם חדר האמבטיה כך שניתן לכלול בו את כל המרכיבים המבוקשים, לרבות ארונות גדולים ומרווחים. תכנון חדר האמבטיה באופן שניתן למצות ולמקסם את מלוא הפוטנציאל בו כולל שימוש במקלחון פינתי. האפשרות להתאים את מידותיו למפרט הטכני של המקום מקל על הבחירה במקלחון איכותי זה.

מקלחונים פינתיים לחולמים בהקיץ המוצר המובחר

מלך האמבטיה

כאשר בוחרים מקלחונים פינתיים בוחרים אותם באופן טבעי אצל חברה שמסוגלת לתת מענה כולל מיטבי הכולל מידע מפורט, ייעוץ, הכוונה לרכישת מקלחון אידיאלי עבורכם, שירות התקנה וזמינות של נציג שירות בכל מקום ובכל זמן למתן מענה מקצועי מהיר. המקלחון הפינתי מזמן לכם אפשרות ליצור את חדר האמבטיה כמתחם מודרני ויוקרתי ובעיקר- פונקציונאלי, נוח, שימושי. אין ספק כי כאשר רוכשים מוצר שאמור לשרת את רוכשיו למשך שנים רבות חברה המציעה אחריות של שבע שנים ודאי מתאפיינת כחברה הבטוחה בטיב מוצריה ובאיכותם.
 

המוצר המובחר

זכותכם וחובתכם לקבל את מלוא המידע על אודות מקלחונים בכלל ועל מקלחונים פינתיים בפרט. חשוב לציין כי כל המקלחונים אטומים ב- 100% מפני נזילות מים, מה שמאפשר לכם להשתמש בהם בידיעה כי ברשותכם מוצר איכותי ועמיד לאורך שנים. על מנת לשוות למקלחון מראה דקורטיבי ניתן להזמין ולקבל אותו עם זכוכית חסינה ומעוצבת במגוון גוונים. על מנת לוודא כי השימוש במקלחונים ייעשה באופן הבטיחות ביותר הם מצוידים באביזרים ובמנגנוני נעילה המקנים הן תחושת פרטיות מרבית והן הגנה מיטבית.
 

חבילת שירות מלאה

מקלחונים פינתיים מהווים חלופה טבעית ומועדפת על רבים, בעיקר מי מהם שחשוב להם השילוב בין נוחות ועיצוב. יש מי שחשוב להם לחוש ולחוות אסתטיקה בכל מתחמי הבית, לרבות בפנימיים ובאינטימיים שבהם כגון חדר האמבטיה. אוקיינוס מקלחונים מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מחבילה הכוללת מוצר ושירות ברמה הגבוהה ביותר. כחברה הרואה בלקוחותיה את הנכס ואת המשאב החשובים והיקרים ביותר היא עושה הכול על מנת להעניק להם את התחושה כי הם אכן כאלה.