לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

מקלחוני הזזה בשועם
מקלחון הזזה חדשני בשועם

מקלחונים בשוהם מקלחוני הזזה

אם אתם מתעניינים במקלחונים בשוהם זה אולי כי אתם משפצים את דירתכם או אולי אתם משפצים רק את חדר האמבטיה. בכל עת אך במיוחד בזמן שיפוץ בדירה זאת הזדמנות נפלאה לרכוש מהמקלחונים בשוהם או בכול אזור אחר בארץ שהם מקלחוני הזזה.
 

לשפר את מראהו של חדר אמבט צפוף

אם אתם מרגישים היום כי חדר האמבטיה שלכם מעט צפוף ולא נותן תחושה של מקום פנוי ומרחב. הרי המקלחונים בשוהם שהם מקלחוני הזזה יכולים לתרום למרחב גדול יותר בחדר האמבטיה שלכם.לא כל מקלחוני ההזזה זהים, גם למקלחוני הזזה יש מגוון דוגמאות, הדפסים וגוונים.
 

סוגים שונים לעיצוב מושלם

יש מקלחוני הזזה מזכוכית שקופה. יש מקלחוני הזזה מזכוכית אטומה ומתוך מגוון סוגי הדגמים סביר שגם אתם תמצאו את המקלחונים אשר מתאימים לטעם ולסגנון שלכם. אנשים רבים היום חיים בדירות קטנות שגם חדר האמבטיה בהן הוא לא גדול, אנשים רבים לכן אוהבים לתכנן כול חדר בבית ובכלל זה גם את חדר האמבטיה תוך כדי חסכון במרחב ככול שניתן.
 

חסכון גדול במקום קטן

מקלחוני הזזה חוסכים מקום ושטח בכול חדר אמבטיה ובמיוחד בתוך חדר אמבטיה קטן. כאשר הדלתות לא נפתחות החוצה ולא תופסות מקום נחסך שטח וחלל מחדר האמבטיה יש גם מקרים שפשוט אין מקום לפתוח דלתות של המקלחון ימינה ושמאלה ובמקרה כזה אין ברירה אלא לבחור במקלחון שהוא מקלחון הזזה. מקלחוני הזזה מאפשרים לכם ליהנות ממקלחון מהודר ומעוצב גם באמבטיות קטנות ואפילו קטנות מאוד.
 

מבחר עצום של דגמים וסוגים

גם אם נדמה לכם שעוד לא מצאתם וקשה לכם למצוא דגם של מקלחון הזזה שמתאים לכם, תוכלו להגיע לחברת אוקיינוס ולהתרשם מהמבחר העצום והמרשים של דגמים של חברתנו. כול העיצובים החדשניים ביותר בזכוכית נמצאים אצלנו. מתוך מקלחוני הזזה רבים תוכלו למצוא קו קלאסי, קו חדשני, קו מודרני, מקלחונים מזכוכית אטומה או מקלחונים מזכוכית שקופה, כול סוג ודגם של מקלחון כמעט תמצאו אצלנו והכול בשירות מסור ואדיב ובמחירים משתלמים ומבצעים.