לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

סוגי מקלחונים מגוון ללא הגבלה
סוגי מקלחונים מאגר שלם מגוון ללא הגבלה

סוגי מקלחונים

מי שרוצים לרכוש מקלחון לביתם יכולים לבחור מבין שלושה סוגים- חזיתיים, פינתיים ומעוגלי. לכל אחד מהסוגים מאפיינים ויתרונות ייחודיים. אם אין כל מגבלה ניתן להזמין על פי הטעם וההעדפה העיצובי, במידה שקיימת מגבלה ויש מקום, לדוגמה, רק למקלחון מעגלי, גם אז אין צורך להרגיש כאילו כל מה שנשאר לכם הוא ברירת המחדל. בכל אחד מבין סוגי מקלחונים יש יתרונות רבים המשדרגים את חדר האמבטיה שלכם. יועצי החברה יוכלו לייעץ ולהדריך אתכם לבחירה מושכלת.

סוגי מקלחונים מאגר שלם מגוון ללא הגבלה

מקלחון עגול

מקלחון עגול משווה לחדר האמבטיה מראה מרווח. מקלחון זה מתאים במיוחד לחדרי אמבטיה גדולים. המקלחון משרה על המתחם מראה יוקרתי והמהודר. עם זאת, כאמור, הוא לא מתאים לחדרי אמבטיה קטנים,שם עשויים להתאים הסוגים האחרים. יש המועדפים את המקלחון העגול מאחר שהוא מעניק תחושה של מעגליות ומשדר רוגע ושלווה. זרימת המים משתלבת עם הזרימה האנרגטית ובכך מתעצמת תחושת הרעננות והרגיעה. כל סוגי מקלחונים משדרגים את חדר האמבטיה והופכים את המקלחת לנעימה ומהנה יותר.

סוגי מקלחונים מאגר שלם מגוון ללא הגבלה

מקלחון פינתי

מקלחון זה הוא חסכוני ואפקטיבי במיוחד בחדרי אמבטיה קטנים. הוא מאפשר תכנון המתחם באופן מיטבי. חברת אוקיינוס מקלחונים מאפשרת ללקוחותיה ליהנות ממקלחון המותאם למידות הקיימות בחדר האמבטיה הביתי. המקלחון אטום ב 100% מפני נזילות מים. שבע שנות אחריות מהוות ערובה לאיכותו ולעמידותו לאורך שנים. כמו כל שאר הסוגים, גם המקלחון הפינתי מצויד באבזור איכותי ובמנגנון נעילה בטיחותי ונוח לפתיחה ולסגירה. המתקינים של החברה, מוסמכים ומקצועיים, יתקינו אותו לשביעות רצונכם המלאה.

סוגי מקלחונים מאגר שלם מגוון ללא הגבלה

מקלחון חזיתי

המקלחון החזיתי הוא השימושי ביותר. עיצובו המרהיב הופך אותו לפריט דקורטיבי ואסתטי. שקיפותו מאפשרת שילוב טבעי וזורם שלו בחזות הכללית של חדר האמבטיה. הוא מעניק תחושה של מרחב מרווח. מי מכם שחשובים להם הנוחות, הבטיחות והאסתטיקה ודאי יעדיפו מקלחון עם דלתות הזזה, המאפשרות חופש תנועה רב יותר במקום אשר בלאו הכי אינו גדול. היצע מגוון של מקלחונים חזיתיים מאפשר לכם לבחור את המשובח ביותר לטעמכם ולהעדפתכם. נציג שירות מטעם החברה ישמח לפרט לכם מעבר לתמונה ולמפרט הטכני של המקלחון שמוצא חן בעינכם ולבסס את הבחירה שלכם.