לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

סוגי מקלחוניםישנם אין ספור סוגי מקלחונים, איזה מהם מתאים עבורכם?


מקלחונים פינתיים
 

מקלחונים חזיתיים
 

מקלחונים עגולים
 

אמבטיונים
 


החלטתם להחליף את המקלחון בבית? אולי את כל חדר האמבטיה? אולי אפילו עברתם דירה! מה שבטוח, אתם זקוקים למקלחון חדש ובודקים את האופציות מסביב. ישנם המון סוגי מקלחונים שונים בכל מיני בחינות בשוק, והקושי לבחור הוא גדול - וזה עוד לפני שהגענו לעיצוב האישי של כל מקלחון וחיבורו לחדר האמבטיה.

אצלנו באוקינוס לא רק שמכירים את כל סוגי המקלחונים - אצלנו יש את כל סוגי המקלחונים, ואנו יודעים לאן כל מקלחון מתאים, ויכולים לעזור לכם לעצב את חדר האמבטיה שלכם באופן חדשני ומודרני, כפרי וחמים או יוקרתי ובעל מראה יוצא דופן - הכל לבחירתכם. אתם תצטרכו לעזור לנו על ידי כך שתספרו לנו איך חדר האמבטיה נראה (או יראה), ולהביא לנו את המידות המדויקות. אם יש לכם תרשימים של החדר זה טוב יותר, וכך נוכל לעזור לכם בקלות למצוא את המקלחון המושלם עבורכם, עבור חדר האמבטיה שלכם, ועבור ההרגשה שאתם רוצים שתהיה בבית שלכם. אחרי הכל, לחדר האמבטיה אנו נכנסים יותר פעמים ביום מכל חדר אחר.
 

הבדלים בין סוגי מקלחונים


הבדלים בצורה

 
ניתן לראות הבדלים בצורה (מרובע, פינתי, מעוגל) - שכן יש מקלחונים שנמצאים בפינת החדר, ויש כאלו שבפינה, חלקם מקלחונים מעוגלים וחלקם בנויים בצורת ריבוע מושלם.
 

הבדלים מנגנון  פתיחה של הדלתות


יש מנגנוני פתיחה שונים - יש מקלחון הזזה עם דלת הזזה שחוסכת הרבה מקום אבל מקטינה את חלל הכניסה למקלחון, בעוד יש דלתות שנפתחות פנימה או החוצה - כולן אטומות וימנעו ממים לעבור בצורה מושלמת, אבל אם חסר מקום, בוחרים במקלחון עם דלתות הזזה בהחלט.
 

תוספות מיוחדות


ישנם מקלחונים מעוצבים בסגנונות שונים ומחומרים שונים. ישנם מקלחונים מיוחדים, בצורות שונות מאלו שדובר עליהם, אבל אותם לרוב צריך לעשות בהזמנה אישית. אותו הדבר נכון גם לגבי מקלחונים לפי מידה, שכן אם אתם דורשים מידה שהיא חריגה בתחום, נאלץ לבנות אותה במיוחד - ובדיוק בשביל זה אנחנו צריכים את המידות המדויקות של חדר האמבטיה שלכם, כדי שלא יהיו שום טעויות.

הכל אפשר לעשות עבורכם, אבל אתם צריכים לבחור בעצמכם בשורה התחתונה איזה סוג של מקלחון תחליטו לקחת הבית. ניתן להזמין מקלחון לפי מידה שיוכן במיוחד בשבילכם, אך קחו בחשבון שלרוב הם יעלו יותר מאלו שתוכלו למצוא באולם התצוגה של החנות עצמה.
 

באוקיינוס אולם תצוגה עם כל הסוגים של מקלחונים


באוקיינוס אולם תצוגה עם כל הסוגים של מקלחונים - הבחירה בידיכם. אצלנו יש מקלחונים פינתיים, מעוגלים, מרובעים ובצורות מיוחדות, אצלנו תוכלו למצוא זכוכית שקופה כמו גם זכוכית אטומה, ואצלנו תוכלו גם לבחור בין מנגנון פתיחה עם הזזה לצד לבין מנגנוני פתיחה פנימה או החוצה, כמו עוד דוגמאות מעניינות עם מגנטים וכדומה.
 יש המון סוגי מקלחונים, ובגלל זה הבחירה תיעשה על ידכם, אבל העבודה על ידינו - אנו נעזור לכם לבחור, ולאחר שתבחרו עם כל האינפורמציה והעזרה שנוכל לתת לכם, נדאג למחיר הטוב ביותר עבורכם, ונגדיל ראש ונשלח עבורכם משלוח עד הבית והתקנה גם כן. מקלחונים זה לא משהו שמומלץ לבנות בעצמכם, ובגלל זה אתם זקוקים לאנשי מקצוע שעבודתם עם מקלחונים היא רבת שנים, הם מבינים באינסטלציה כמו גם ברצפות, יכינו אתכם מראש לכל הצרכים שלהם ולצרכים שלכם, יסבירו מה יהיו העלויות והמגבלות, כמה זמן יקח, מתי הם יגיעו - ובעצם, הכל! לכם רק נשאר להכנס אלינו לחנות ולבחור.