לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

עיצוב מקלחון הזזה מזכוכית
מקלחון הזזה בחירות ומגוון אפשרויות


פתרון מצוין בחללים קטנים

במקלחון הזזה יש פתרון נפלא ליצירת מקלחון גם כאשר המקלחת או חדר האמבטיה שלכם קטנים וצפופים. במקלחון הזזה הדלתות זזות על מסילות תחתונות ועליונות והדלתות של המקלחון לא נפתחות לשני הצדדים כמו במקלחונים אחרים לחברת אוקיינוס סוגים רבים של מקלחונים, יש מקלחונים חזיתיים, מקלחונים פינתיים. מקלחונים עגולים ועוד מגוון גדול של מקלחונים, אך המקלחונים המומלצים ביותר עבור חדר אמבטיה קטן הם המקלחונים מסוג המקלחון הזזה.

עיצוב מקלחון הזזה ייחודי מזכוכית

סוגים שונים ומגוונים לבחירה

גם בתוך התחום של מקלחון הזזה יש אפשרויות לבחור מתוך מבחר אפשרויות. ריבוי הסוגים והדגמים מאפשר לכול אחד למצוא את המקלחון המתאים לו ביותר. יש מקלחונים של הזזה שיש להם מסילות בחלק העליון ובחלק התחתון יש מקלחונים של הזזה עם מסילות רק בחלק העליון יש מקלחוני הזזה מרובעים קלאסיים ויש מקלחוני הזזה מעוגלים ייחודיים ויוקרתיים.

עיצובי זכוכית מגוונים

ניתן לשלב עיצובי זכוכית מגוונים בתוך מקלחוני הזזה. יש היום סוגי זכוכית רבים ומגוונים וניתן לעשות מבחר עיצובים בזכוכית. ניתן לשלב זכוכיות עם הדפסים שונים, זכוכיות אטומות זכוכיות שקופות ועוד מגוון צבעים דגמים וסוגי זכוכית. למקלחוני הזזה יתרונות רבים. הם לא רק חוסכים מקום ושטח בחדר האמבטיה. מקלחוני הזזה הם גם אטומים מאוד לאורך זמן ואין בהם נזילות וטפטופים.

ריבוי גדול של אופציות ודגמים לבחירה

יש מגוון אפשרויות שניתן לבנות ולתכנן אותם ויש דרכים לרכוש אותם תוך כדי הוזלת עלויות כמו למשל לעשות דלת אחת נעה בלבד כאשר כול שאר הדלתות קבועות זה מוזיל את עלות המקלחון ולא פוגע בנוחות השימוש במקלחון. חשוב לזכור כי מקלחונים של הזזה הם מקלחונים עמידים מאוד שנשמרים היטב במשך שנים רבות. רכישת מקלחון טוב תגרום לכם ליהנות ממנו שנים רבות. כך שמקלחונים של הזזה הם יעילים, שימושים, פרקטיים וגם יפים אסתטיים ומעוצבים. זאת דרך נהדרת להתחיל להתקלח ללא טפטופים וללא רעשים, לשמור על חדר אמבטיה נקי יפה ומעוצב. וזאת בעזרתם של מקלחונים יפים של הזזה.