לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

שרון 052-2617364

אחריות

עיצוב מקלחונים
עיצוב מקלחונים


יופיה של זכוכית

זכוכית מתאפיינת בתכונות ובדימויים רבים. היא מזוהה הם יופי, עם שקיפות, עם ניקיון, עם יוקרה ועם הידור. ולאחר שקשרנו לה כתרים של נוי וחן – מדובר גם במוצר פשוט ועממי. כזאת היא הזכוכית- מגלמת בתוכה הפכים. כמו כן מהווה הזכוכית חומר גלם משובח ואיכותי בתחום עיצוב מקלחונים. יעידו על כך, כפי שניתן להיווכח, המקלחונים של אוקיינוס מקלחונים, שזה מכבר הפכו לשם דבר בתחום. הלקוחות הרבים, ההולכים ומתרבים בעקביות ובהתמדה, יודעים שהם מקבלים מוצר משובח בגימור מוקפד כאשר עם מזמינים את אחד מבין המקלחונים הרבים של החברה.

עיצוב מקלחונים מגוונים

כוחו של עיצוב

מוצר מעוצב מעיד על יוצריו לא פחות מאשר על עצמו. חברה המשקיעה כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת ליצור מוצר מעוצב, אסתטי, מוקפד ומלוטש, שעובר את כל תהליכי הפיקוח והבקרה ועומד בכל מבדקי האיכות, מצויד ומצוין במוצר שעומד בכל תקני האיכות והבטיחות הוא מוצר שנתפס, ובצדק, כאמין, איכותי, עמיד ומתאים לשימוש ממושך. העיצוב הוא המעטפת של מכלול הנתונים האלה ומהווה, כשלעצמו, אלמנט שיווקי מן המעלה הראשונה. כולנו אוהבים להתחדש במוצרים שימושיים מעוצבים לתפארת.
 

כבוד ללקוחות

חברה המשקיעה משאבים ויצירתיות בנושא עיצוב מקלחונים היא חברה המכבדת את לקוחותיה. היא יודעת שאנשים נוטים לבחור במוצרים מעוצבים, מסוגננים, שמשווים לכל מתחם בבית יוקרה והידור. מי שמתכננים ומעצבים את ביתם במוצרים שהם אוהבים, כאלה שגם נוחים ושימושיים להם, ודאי ימצאו במקלחונים המעוצבים של החברה את מבוקשם. בקטלוג המקלחונים תוכלו להתוודע אל כל אחד מהמוצרים המצויים במבחר. תוכלו להתרשם ממנו ולראות כיצד הוא ייראה בחדר האמבטיה שלכם.
 

בחירה חופשית

לחופש בחירה יש משמעות כאשר הבחירה מתבצעת מתוך מבחר גדול של אפשרויות בכלל וכאשר כל המוצרים העומדים לבחירה הם מצוינים בפרט. עיצוב מקלחונים הוא אפוא מרכיב חשוב ומהותי ביצירת המוצר. העיצוב אינו רק החזות החיצונית, המעטפת, אלא הוא חלק מובנה ובלתי נפרד מתפיסת המקלחון כמוצר שימושי ודקורטיבי שאמור לשדרג ולהעשיר את חדר האמבטיה. מי מכם שמתלבטים- הלבטים הם טבעיים כאשר ניצבים נוכח מבחר כה מרשים – יכולים להיעזר בשירות הלקוחות של החברה כמו כן נשמח להמליץ על חברה המומחית לקרמיקה שתשמח לעזור לכם בכל הקשור לעיצוב חדר האמבטיה עבור אל האתר